Marihuanos legalizavimas nekelia grėsmės alaus pramonei

ŽolėPalikime nuošalyje diskusijas apie tai, kiek natūralūs augalai gali būti jums kenksmingi. O be to, mes juk kalbame apie alų, tiesa?

Marihuana medicinos reikmėms jau legalizuota daugiau nei 20-tyje JAV valstijų, o Kolorade ir Oregone ją galima vartoti rekreaciniais tikslais. Priešingai nei buvo tikėtasi, tose valstijose, kuriose šios piktžolės buvo legalizuotos, alaus pardavimai nesumažėjo, taigi žolė nėra mažėjančių Miller ir Budweiser pardavimų kaltininkė.

Pasak Sanford C. Bernstein analitiko Trevoro Stirlingo tyrimo, baimė, jog kanapės pakeis alaus vartojimą tarp jaunų žmonių, nepasitvirtino. „Statistinis Bud mėgėjas nėra tas, kuris paprastai rūko žolę“,- sako mokslininkas. Tyrimas parodė, jog alaus suvartojimas dešimtyje didžiausių valstijų, įteisinusių medicininę marihuaną, išaugo 0,5%.

„Gali būti „apriboto biudžeto“ poveikis kai kuriems vartotojams. Tačiau legalizuota pramoginė žolė tikėtina sumažina jos kainą, o tai atlaisvina daugiau pinigų, kad galima būtų įsigyti daugiau žolės ar daugiau alaus“,- teigia Stirlingas.

BongasKitas veiksnys, rodantis, kad kanapių vartojimas nekonfrontuoja su alumi yra tas, kad valstijose, įteisinusiose pramoginę marihuaną, yra verdama santykinai daug craft alaus. Stirlingas identifikuoja dideles minidaryklų ir marihuanos kontrkultūros simpatijas. Kaip pavyzdį galima paminėti Oscar Blues, daryklą iš Šiaurės Karolinos, kuri ant savo skardinių žymi vietą bongui pasidaryti (jei nežinote, kas tas bongas, pasigooglinkite 😉 ).

Pew Research Center balandžio mėnesį paskelbtos apklausos duomenimis, 75% JAV gyventojų mano, jog kanapių pardavimas ir vartojimas gali būti legalus visoje šalyje.

Pagal stl today

 

Kategorijos: Įvairenybės | Įrašo nuoroda.

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas.