Alų jau galima ir valgyti

Tepamas alusTikriausiai visiems žinoma frazė: „geriu alkoholį, nes jis skystas, jei būtų kietas, graužčiau“. Nuo šiol galite sau leisti alų ne tik gerti, bet ir valgyti. Birra Spalmabile arba kažką panašaus į alaus kremą sukūrė dvi Italijos įmonės: šokolado meistrai ir aludariai.

Delikatesas pasirodė prenai Salone del Gusto Turine, ir naujovė jau užkariauja Europą. Sukurtos dvi tepamo alaus rušys: Greta (šviesus) ir Omid (tamsus). Idėja sukurti Birra Spalmabile (verčiamas kaip „tepamas alus“) kilo kaip pokštas pagaminti alų, kuris būtų ne geriamas, bet tepamas kaip Nutella.

Tepamas alusPasak Pietro Napoleone, vieno iš kūrėjų, kremas yra aromatingas, su įvairiais niuansais ir gerai dera su sūriu bei skrudinta duona. „Mes džiaugiamės šiuo nauju produktu ir bendradarbiavimu su aludariais. Manome, kad tai ateitis“,- sako Napoleonas.

Dar neskubėkite šio kremo ieškoti Norfose. Bloga žinia – on-line jį platina tik vienintelis distributorius Anglijoje už 33 litus (plius virš 60 Lt už pristatymą).

Daugiau: Foodepedia

 

Kategorijos: Įvairenybės | Įrašo nuoroda.

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas.