Barakas Obama su Angela Merkel visą sekmadienio rytą gėrė alų

Barakas ObamaPraėjusį sekmadienį JAV prezidentą Baraką Obamą, atvykusį į G7 susitikimą Alpėse, Vokietijos kanclerė Angela Merkel pasveikino įprastiniais bavariškais pusryčiais. Be tradicinių baltų dešrelių (kurias prezidento apsauga prieš pateikiant peršvietė rentgenu) ir bretzelių taip pat buvo patektas klasikinis kvietinis alus weissbier. Paragauti alaus Obamos ilgai įkalbinėti neteko.

Barakas ObamaNetgi taip anksti ryte, priešingai nei teigia kai kurie gandai, alus nebuvo nealkoholinis. Kaip papasakojo Victoria Schubert iš amatinės daryklos Karg mažame Murnau miestelyje, alus buvo 5% alkoholio, 11 procentų pradinio tankio ir išvirtas laikantis „500 metų senumo alaus grynumo įstatymo“ pagal šimtametį šeimos receptą. Darykla jokio nealkoholinio alaus neverda. Na, o pats alus netgi buvo pavadintas „Summit Weissbier“. Darykla renginiui pateikė šešias 180 litrų statines alaus.

Anksčiau Obama buvo pajuokavęs, jog tikėjosi kad viršūnių susitikimas įvyks per Oktoberfestą – kasmetinį alaus festivalį – tačiau „niekada nebūna blogų dienų alui“.

Smagu matyti, kai pasaulio lyderiai neveidmainiauja ir mėgaujasi vietiniais patiekalais nesirūpindami politkorektiškumu.

Pagal The Guardian

 

Kategorijos: Įvairenybės | Įrašo nuoroda.

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas.