Dogfish Head skelbia trumpametražių filmų konkursą

Žiūrint gerą filmą galima pasimėgauti geru alumi, tiesa? Žinant tai, darykla Dogfish Head organizuoja 2012 m. ekscentriškų trumpametražių filmų festivalį Off-Centered. Pagrindinis reikalavimas: scenarijuje turi būti numatytas Dogfish Head daryklos produktų  atvaizdavimas.

Puikios techninės kokybės nereikia, filmai turi trukti daugiausiai penkias minutes ir jų kūrimui gali būti panaudota bet kokia įranga o dalyviai registracijos dieną privalo turėti virš 21 metų. Šių metų tema – „Western Off-Centered“ – gali būti interpretuojama bet kaip, režisieriaus nuožiūra. Darbus galima pateikti oficialioje festivalio interneto svetainėje iki kovo 5 d.

Festivalis įvyks Austine, Texase, laimėtojo prizas yra 1000 dolerių ir alaus produktų maišelis, taip pat transportas (iki 400 dolerių), viešbutis ir bilietas į renginį. Nugalėtojai bus paskelbti iki kovo 23, festivalio data dar nepatvirtinta, tačiau bus balandį.

Alus taurėje, kamera rankose ir idėjos galvoje… Jei manote, kad esate naujasis Kopola ar bent jau Žalakevičius, tai jūsų šansas! Įkvėpimui pasisemti, pažiūrėkite praėjusių metų laureatą.

web: http://www.offcenteredfilmfest.com/

 

Kategorijos: Įvairenybės | Įrašo nuoroda.

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas.