Ethel’s Brew: neklaužada alaus močiutė

Ethel Goldschmidt, koketiška ir žvitri 88 metų moteris, kurios dienos jau suskaičiuotos, niekad neturėjo laiko atsipalaiduoti. Dabar, kai vyras jau miręs, ji nori pasiausti su trenksmu! Ethel nusprendė pradėti savo alaus verslą su nauju alumi rinkoje – Ethel’s Brew.

Per 7-asias vestuvių metines 1951 m. Ethel vyras nusprendė padaryti kažką nepaprasto: aplankyti Vokietiją (Ethel gyvena Brukline, JAV). Jie nuvyko i Oktoberfest, kur Burt (toks vyro vardas) įsimylėjo gerą alų ir užsidegė svajone turėti savo alaus daryklą. Po Burt mirties, padedama dukters ir anūko, Ethel pradėjo „šviesaus, lengvo ir papingo“ alaus gamybą, 6% alk., iš trijų rūšių prancūziško salyklo ir įvairių apynių (Magnum, Brewers Gold, Strisselspalt). Tai vokiško Kölsch stiliaus elis, kuris realybėje verdamas pagal kontraktą Prancūzijoje (Brasserie Duyck).

Ateityje Ethel žada išvirti IPA ir stoutą, ir laukia pasiūlymų. Sekite jos feisbuką, twiterį ar svetianę, galbūt alus atkeliaus ir į Lietuvą.

Tiesa, Ethel alus yra tiesiog rinkodarininkų iš DDB kreatyvas, ir tame nėra nei kruopelės teisybės. Alaus įvaizdis buvo sukurtas savireklamos tikslais šių metų Cannes Lions festivaliui, o 15000 butelių alaus buvo išgraibstyti per kelias dienas. 10000 dolerių, išleistų vardo reklamai socialinėje ir skaitmeninėje erdvėje, atnešė apie 3 milijonus peržiūrų.

Bet tai juk išties gana juokinga, kaip manot? Man būtų smalsu paragauti Ethel alaus. O jums?

Koziris pabaigai:

 

Kategorijos: Įvairenybės | Įrašo nuoroda.

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas.