Norite tapti tėvu? Gerkite alų kasdien.

SpermatozoidaiJūs vyras ir norėtumėte būti tėvu? Masačusetso bendrosios ligoninės Bostone 105 vyrų tyrimas parodė, kad pinta alus kasdien padidina tikimybę apvaisinti. Tas pats tyrimas teigia, jog du kavos puodeliai kasdien bei vegetariškos dietos sumažina vaisingumą ir spermos kokybę.

Tyrime dalyvavo vyrai, kurių vidutinis amžius buvo 37 metai ir kurių žmonoms ar draugėms buvo planuojamas dirbtinis apvaisinimas (IVF). Respondentai pildė išsamų klausimyną apie savo mitybą, tarp jų buvo ir klausimai apie alkoholinius ir kofeino gėrimus. Tie, kas gėrė daugiau nei alaus pintą (473 ml) per dieną, turėjo 57% IVF sėkmės tikimybę, tuo metu kai tų, kas gėrė mažiau, sėkmė buvo tik 28%. Kalbant apie kofeiną, respondentai, geriantys mažiau nei 2 puodelius kavos per dieną, buvo 52% sėkmingi, geriantys kavą dažniau surinko tik 19%. Nei vienas iš dalyvavusių tyrime nebuvo alkoholiku.

Tyrėjai nenurodė šių rezultatų priežasčių, tačiau daktaras Allan Pacey iš Šefildo universiteto mano, jog tokie rezultatai gali būti susiję su atpalaiduojančiu alaus poveikiu. „Saikingas alkoholio vartojimas gali būti naudingas poroms pastoti natūraliai ar IVF būdu, nes tai padeda sumažinti stresą“,- sako Pacey.

Patarimas, norintiems padidinti šeimą: butelis alaus kasdien 🙂

Pagal Daily Mail

 

Kategorijos: Įvairenybės | Įrašo nuoroda.

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas.