Status Quo rokeriai išleido savo alų

Status QuoKlasikinė roko grupė Status Quo, viena ilgiausiai gyvuojančių roko istorijoje, pateko į sąrašą kolektyvų, turinčių savo alų. Lietuviška alkoholio ir tabako kontrolės kontora turėtų nusigraužti nagus, kojų taip pat, kad rankos per trumpos nubausti anglų aludarius.

Naują 4,3% stiprumo gintarinį elį, pavadinimu Piledriver verda ne kas kitas, o Wychwood Brewery, darykla, kuri paleido į pasaulį ir garsųjį Hobgoblin. Alus skirtas 1972 metais pasirodžiusio to paties pavadinimo albumo perleidimui pažymėti.

PiledriverAlų lydi reklaminis šūkis „Klasikinis angliškas elis nuo klasikinės angliškos grupės“; tai tradicinis gintarinis elis su vaisiniu apynių charakteriu. Status Quo patenkinti savo alumi: „Muzika ir alus puikiai dera kartu. Kas tą neigia – tas niekuomet nebuvo mūsų koncerte. Mes norėjome sukurti kažką neįprasto mums ir mūsų fanams.“ – sako Francis Rossi, grupės vokalistas ir gitaristas. Kitas grupės narys Rick Parfitt priduria: „Piledriver yra vienas iš tų albumų, kur viskas buvo padaryta gerai. Wychwood padėjo mums sukurti alų su ta pačia atmosfera… ir didele melsva gorila ant etiketės.

Piledriver aludėse pasirodė vasario 17 d., o pardavime (ne Lietuvoje) – bus balandį.

Pagal Classic Rock Magazine

 

Kategorijos: Įvairenybės | Įrašo nuoroda.

1 komentaras

 1. Aras:

  Kaip jūs drįstat tai afišuot?
  1. Roko grupės reklama;
  2. vaizduojama bombikė;
  3. Naudojamas vargšas gyvūnėlis.
  prasigertų tauta pamatę tokį apipavidalinimą, ačiū dievui, kad Kontora šio blogio nepraleis.

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas.