Stebuklingas maišelis pavers prastą lagerą nuostabiu craft’u

Hop TheoryAmerikiečiai teigia išradę „arbatos maišelį“, kuris eilinio lagero bokalą vos per kelias minutes gali paversti craftiniu alumi lygiai taip pat, kaip iš karšto vandens pagaminama arbata. Hop Theory „alaus maišelio“ sudedamosios dalys yra apyniai, vaisių žievelės bei natūralūs prieskoniai.

Hop Theory 2013 metais įkūrė Bobby Gattuso, tuo metu studijavęs biologiją. Jis teigia: „Craft alus pasižymi skoniu, tačiau jis yra brangus. Šviesusis alus yra ekonomiškas ir turi mažai kalorijų, tačiau jam trūksta skonio. Su Hop Theory vidutiniškas alus tampa craftiniu“. Ypatingai pabrėžiamas kaloringumas: pasak Bobio, taip galima lengviau kontroliuoti kalorijų kiekį, kadangi paprastas lageras jų turi mažiau nei geras alus o „alaus maišelis“ prideda tik keletą papildomų kalorijų.

Hop TheoryŽadama, jog pirmasis rinkinys bus iš Cascade apynių, apelsino žievelių ir kalendros sėklų. Vėliau planuojami mišiniai su avietėmis, moliūgais ir persikais. Vienas maišelis gali „pagerinti“iki keturių bokalų alaus.

Nors projektas beveik pasiekė finansavimo tikslus Kickstarteryje, tačiau yra kritikuojamas profesionalių aludarių tame tarpe ir dėl klaidinančio supratimo, kas yra craft alus.

Hop TheoryDurham Atkinson, Londono alaus baro ir daryklos Hops & Glory savininkas sako: „Aš nuoširdžiai sakau, jog netikiu, kad visą dėmesį craft alaus virimo procesui gali nurungti paketėlis. Daugybę valandų aludariai praleidžia prižiūrėdami virimą. Bando ir ragauja savo alų, daugybę kartų derina receptus ir temperatūras, ir aš abejoju, jog tai galima būtų išspręsti šiuo produktu. Tačiau aš norėčiau pamatyti, ar paketėlis tikrai pagerintų beskonį lagerą.“ Jam pritaria ir Emily Williamson iš daryklos Cheddar Ales: „Prieskonių maišelis alui gali suteikti tik skonio, kurį galima rasti gerame aluje, pašvaistes. Taigi, neišbandžiusi produkto, aš tik galiu spėti, jog jis toli gražu nepridės tokio skonio gylio, kurį suteikia tikras virimo procesas.“

Pirmieji alaus maišeliai bus pristatyti liepos mėnesį, 12 paketėlių kainuos 14,95$.

Pagal Daily Mail

 

Kategorijos: Įvairenybės | Įrašo nuoroda.

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas.