Linksmasis pirmadienis: Akivarai

AkivaraiJei bloga nuotaika, galime pasiūlyti formulę: pirmadienis + akivarai = linksmasis pirmadienis. Taigi, vėl išsiruošėme kažkur pasėdėti, pavalgyti ir atsigerti. O pasirinkom Akivarus turbūt todėl, nes kažkada ten ieškojome riboto leidimo alaus, ir radom… tik jo jau nebuvo…:) Taigi, tuomet nusprendėme čia užsukti kada nors kitą kartą.

Be ilgos įžangos darom duris ir lendam į vidų. Vos tik įlindus – statūs laiptai žemyn. Na, nusiropštėme. Žmonių, matosi, ne per daugiausiai. Todėl, jog dar nevisai vakaras. O gal čia visada taip?..

AkivaraiVos nulipus laiptais – kiek pankiškas baras, šone – patalpa su maždaug 10 staliukų. Apsidairę sėdame ant odinių sutrintų baldų „VIP“ ložėje 🙂

Aplinka visai neatbaidanti ir visai užskaitoma, žinant, jog sėdi juk po žeme. Neužilgo pribėgo padavėja, kuri net nustebino: retai kur galima sutikti tokią padavėją, kokia ji ir turi būti. Linksma, paslaugi ir neieškanti žodžio kišenėje.

AkivaraiSu alum čia visai neblogai, galima rasti keletą rūšių iš mažųjų daryklų: Čižas, Dobilai, Dundulis, Vilniaus na ir dar kažkokie, ko beveik visai ir pakanka. Švyturių ir kitų panašių – nėra. Nemėgstantiems alaus siūlomi originalūs kokteiliukai: Kūdra, Verpetai, Pelkė, Meška.

Su maistu ne viskas taip puiku, kaip norėtųsi. Ganėtinai įdomiais pavadinimais nustebinęs valgiaraštis, pasirodo, tik šiaip atnešamas. Apie turimus patiekalus geriau klausti padavėjos, nors ši tvirtina jog viską turi, išskyrus ką užsakysite. Nepavykus užsakyti poros išsirinktų valgių, galiausiai apsistojame ties sūrio spurgomis. Spurgos tikrai pavykusios, traškia plutele, minkštos viduje, su jelapeno ar kokios ten aštrios žalumos priedu. Liuks!

AkivaraiUžsisakėme, aišku, ir alaus. Sėdėjome, šnekučiavomės. Po truputį ėmė rinktis lankytojai. Būriais. Mums, paprastiems žmonėms, truputį kilo jausmas, jog pataikėme kiek ne į savas roges. Jei būtų spalio pabaiga, manyčiau, jog prasidėjo helovinas 🙂 Bet alus vienija visus.

AkivaraiKadangi su vieta jau pasidarė striuka, pakvietėme keletą vietos nerandančių merginų pasėdėti greta. Jos iš salės galo atitempė stalo žaidimų, kas nėra visiškai įprasta kituose baruose. Nejučia prabėgo visas vakaras, sunku jau darėsi kalbėti, nežinia ar nuo alaus, ar nuo žaidimų. Norėjosi dar pabūti, bet autopilotas vedė namo.. Nežinau, ar dar grįšime ten, ar ne, bet man visai patiko pirmadienį, o gal ir ne pirmadienį praleisti ten 🙂

Akivarai
Jakšto g. 5, Vilnius
Sekmadieniais nedirba.
http://www.akivarai.lt/

Aplinka: 7
Alaus pasirinkimas: 7
Maistas: 9
Aptarnavimas: 9

 

Kategorijos: Degustacijos | Įrašo nuoroda.

2 komentarai

  1. runce:

    kažkada buvau ten, alaus pasirinkimas labai nuliūdino, nusprendžiau nepagailėti beveik įžeidžiančios sumos (ar ne 10Lt, o gal 8) už bokalą bernadr dark lagerio, bet ir šitą teko palikti vos nugertą, nes buvo bjaurus

  2. tiesiog:

    Buvau ir aš, bet įspūdžio nepaliko, nes alaus pasirinkimas visgi skurdokas, o kad nėra maisto kuris nurodytas meniu irgi negerai. Nepatiko.

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas.