Linksmasis pirmadienis: Dėvėti

DėvėtiViskas prasidėjo nuo sidro. Kurį patys pasidarėm (kaip tie ežiukai ar nykštukai iš „Miško pasakų“) ir išgėrėm. Po kurio laiko vėl pasidarėm… Bet šį kartą ne apie sidrą, nors kartu ir apie jį.

Yra tokia vieta Vilniaus stoties rajone gana keistu pavadinimu: Dėvėti [vyrai ir šviežios moterys]. Nors, kita vertus, pingvi irgi nėra įprastas pavadinimas. Linksmojo pirmadienio pavasarinis vėjas pakuždėjo jog šis baras užsivežė lietuviško amatininkiško sidro. Tad, smalsumo skatinami, nuskubėjome paragauti.

DėvėtiEinant, jau gana iš toli pasimatė ne visai įprastas vaizdas, lyg įėjimas būtų į dėvėtą šaldytuvą. Nors šiame rajone tikriausiai reikėtų stebėtis ne durų dekoracijomis, bet kad čia nusprendžia įsikurti kažkas visai padoraus. Turintiems priklausomybę nikotinui yra skirtos vietos lauke. Na, o mums gana vienos priklausomybės – alkoholiui, todėl lendam į vidų.

DėvėtiInterjeras: Viduje, kaip darosi madinga, apleistoms patalpoms nedaryti jokie euro remontai o patvarkyta parankinėmis medžiagomis, padažyta ir apkaišiota įvairiais daiktais. Elektros instaliacija ne savamoksliams, manau, irgi turėtų „patikti“, tačiau tas pinigų kaišiojimas už laidų jau atgyvena. Prie mini staliukų pakabinti kibiriukai o tiksliau kibirai 🙂 , į juos galima visą vakarą dergti ir viršaus nepasieksit. Meniu visai įdomiai kreidelėmis surašytas ant lubų.

DėvėtiDėvėtiKadangi atėjome anksti, žmonių nebuvo. Gal todėl ir aptarnavimas buvo paslaugus, ir prie sidro gavome alyvuogių. Malonu. Kadangi bulvinių blynų neturėjo, tai maisto likome neragavę. Na gerai, apie bulvinius blynus pajuokavome. Šiame bare, skirtingai nuo kitų Špunkų (H. Areška yra prisidėjęs ir prie Dėvėtų gimimo), maisto yra. Falafelių, vietnamietiškų bagečių ir dar biesas žino ko krootais pavadinimais: noodles (elementarūs kiniški makaronai), squid (jauni kalmarai, o jei dar būtumėt pavadinę kokiom Chipirones, būtų visai cool), gnocchi, tariama kaip „njoki“ (itališki kleckai). Deja, skubėjome į kitą vietą, ir paragauti maisto neturėjome laiko.

DėvėtiTačiau į Dėvėtus galima eiti ir vien dėl gėrimų (plius aplinkos, kompanijos ir nuotaikos). Karaliauja Dundulio alaus repertuaras, nepasitenkinusiems juo yra kažkiek importinio crafto šaldytuve. Taip pat barmenas gali jums sumaišyti gerą kokteilį ar įpilti sklidiną stiklinę lietuviško amatininkų sidro, kurio ragauti čia ir užsukome.

DėvėtiIntymiausia vieta pabaigai: po kelių bokalų alaus galima užsukti į tualetą. Ten irgi visas dėvėta. Durų spyna turi suktuką, bet jis dėvėtas ir neveikia. Sprendimas – kabliukas.

Jei paklaustų ar dar kada sugrįšiu: Galbūt. Paragaut tų kleckų.

Dėvėti
Sodų g. 3, Vilnius

Aplinka: dėvėta 7
Maistas:
Alaus pasirinkimas: 7
Aptarnavimas: 7

 

Kategorijos: Degustacijos | Įrašo nuoroda.

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas.