Tradicinis alus tradicinėje Kaziuko mugėje

Organizatorių teigimu, šiemet Vilniuje “šurmuliuoja” jau 410-oji Kaziuko mugė. Užėmusi beveik visą centrą, surinkusi galybę žmonių, tradiciškai besistumdančių ir neprotingai leidžiančių pinigus. Alus tradiciškai nenormaliai užkeltomis kainomis – kai kurie nesigėdi net 10 Lt už bambaliuką karamelinio alaus paprašyti. Tiesa, gal prekybininkam ir reikia, jog tie 220 litų už palapinę atsipirktų. Gal jiems visai ir neįdomu, kad alų paragautų kuo daugiau žmonių, kad sužinotų apie daryklą ar apie jų alų – koks skirtumas, juk po mugės kai kurio alaus vis tiek nevažiuosite ieškoti per pusę Lietuvos.

O mes tradiciškai dairomės po mugę, gal rasime ką įdomesnio.

Aluverda pristato Girinį, tamsųjį ir šviesųjį. Visai padoria kaina (įdienojus kaina krito iki 5 Lt už litriuką).

Joaldos naujiena – tamsusis Karpių dvaro alus.

Mozūrų alaus daryklos Lionkavos karamela – brangiausias alus mugėje.

Alaus namų šiukšlynėlis, bet etiketes pagaminę gražias.

Ragaujam Dvareliškių alutį

Davros linksmieji vyrukai.

Gyvas alus iš Rozalimo.

Rikiuojasi Piniavos alutis.

Dundulis pasipuošė naujomis etiketėmis.

Ramūnas Čižas nepavargdamas pilsto karštą alaus „sriubą“.

Armeniuko alaus darykla iš Klausučių atvežė jurbarkietišką alų.

Šnekutis su Jovarų aludare.

Kas dar tradiciškai neapsilankėte – sekmadienį dar galite spėti paragauti baronkų ir bambonkių, stručio kremzlių ir lenkiškų sūrių ir, žinoma, alučio.

 

Kategorijos: Degustacijos | Įrašo nuoroda.

3 komentarai

  1. na šiaip erzina toks požiūris, kad 10 Lt už butelį brangu. ir dar skaičiavimas kas kiek kainuoja. vieta tai tik viena kainos pusė. o kelionė, atlyginimai, nakvynė ir t.t. tai ir susideda. mugė yra mugė. nori pigiau – eini į maksimą. juolab 10 Lt uždedama, nes visi eina derėtis. o jei uždėsi kokius 6-7 Lt už butelį tai neliks vietos ir deyboms… juk turgus… plius tokių kaip mes mažuma, kurie žino kur gauti tokio alus ne mugės kainomis. todėl visai pilkai masei tai vienintelis šansas nusipirkti tokį alų. tuo ir pasinaudojama…

  2. aha:

    tik jau keli metai Kaziuke i derybas niekas neina, jei kalbesime apie alaus prekiauvius, ne karta bandziau ir pernai ir uzpernai, bet nesekmingai, netgi nepadeda motyvas, kad kitame prospekto gale 2 litais pigiau, kas irgi realiai pasitaiko ,tai gavau atsakyma- jei pigiau, tai ir eik ten ir nusipirksi…Todel isvados- Kaziukas gal ir Muge, bet Be derybu;)

  3. rad:

    Kaziukas – pavasarinis turgus. Kodėl turguje, tiesiai iš gamintojo, prekė turėtų kainuoti daugiau nei prekybos centre?? Ir tuo labiau ne pačios geriausios kokybės. O bendrai, pardavinėti alų brangiau nei po 5 Lt/ltr – plėšikavimas. Čia lietuviško „verlininko“ brožas – plėšk, kiek gali. Ir visai negaila kai tokie bankrutoja.

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas.