Pirma ir įdomiausia naujiena iÅ¡ "Vilniaus alaus", kuriÄ… ir alum nevisai pavadintume, tai firminis daryklos gÄ—rimas "[b]13 statinių[/b]". 14% alkoholio ilgai brandintas alus – tikras miežių vynas. IÅ¡pilstytas į nedidelius 0,2 l buteliukus. Nors ir tokio kiekio "paragavimui" – per akis. Skonis… gal paragaukite patys. Å ildo.
[img align=left]http://y.delfi.lt/norm/20625/1405959_AGSzYU.jpeg“ alt=““>Kalnapilis po ilgokos pertraukos vÄ—l Ä—mÄ— gaminti (kažkaip nealkoholinis alus ir "virti" man nesiderina) "[b]Dvarų[/b]" alų. Kaip jau supratote – bealkoholinį. IÅ¡pilstytas tik į skardines. Kaip nealkoholiniam alui, skonis, mano nuomone, visai pakenÄiamas. Gal ir "Dvaro" alų sugrąžins į gamybÄ…?
Sena "Dvarų" reklama su A. Saboniu:
[yt=425,350]sivsjtxAl5U[/yt]
[img align=left]http://y.delfi.lt/norm/20625/1405961_hjZJHU.jpeg“ alt=““>[b]Blindos tradicinis[/b] 6% alk. pasirodÄ— skardinÄ—se. Ekonominio segmento alaus vartotojams skirtas, forto, casino ir pan. lygio alus – neÅ¡lykÅ¡tus, bet ir girti nÄ—ra už kÄ….
[img align=left]http://y.delfi.lt/norm/20625/1405957_4QbTeY.jpeg“ alt=““>"Gyvo alaus" krautuvÄ—lÄ—je pasirodÄ— latvių alaus daryklos "Bralis" (įmonÄ— "Alus nams" kai kada vadinama Hinzenberg ar InÄukalna) trijų rūšių 0,5l depozitiniuose buteliuose. Painiava pavadinimuose, bet, galų gale, koks skirtumas, kaip vadinasi, jei alus geras.
"[b]SenÄu[/b]" (protÄ—vių) – lengvas 4% alk. Å¡viesus alus su Å¡maikÅ¡Äia etikete.
"[b]InÄukalna Pilzenes[/b]" – 4,7% alk. Pilzneris yra pilzneris, Å¡iek tiek beasmenis alus.
"[b]Bralis Gaišais[/b]" (šviesus) – 5,3% alk. visai neblogas šviesus alus.
Visgi išbandykite ir tikrus nefiltruotus ir nepasterizuotus "Bralis gaišais nefiltrets" ir "Bralis tumšais nefiltrets" (krautuvėlėje parduodamas išpilstytas į 2 l stiklinius butelius).