7 dalykai, kuriuos turėtumėte žinoti apie moteris ir alų

Isabella Corrêa

Alaus baruose, kurie dažniausiai buvo asocijuojami tik su vyriška gimine, vis dažniau galime sutikti moteris ir merginas. Palikusios praeityje baikštumą, jos jau įkišo koją į tarpdurį, ir tai tik pradžia. Moterys nebebijo kalbėti apie alų, jį gerti ir komentuoti. Isabella Corrêa, brazilė iš Rio de Žaneiro, aludarių judėjimo entuziastė, namų aludarė ir alaus somelje siūlo suprasti 7 paprastus dalykus apie moteris ir alų.

Moterys geria ne tik šviesų alų

Nustokite siūlyti šviesų ir skaidrų alų vien todėl, jog mes moterys! Aišku, jis mums gali patikti, taip kaip ir IPA, stautas ar miežių vynas. Man yra nutikę, ir žinau jog ne vienintelei, kad kai užsisakau tvirtesnį alų, atsiranda kas nors, aiškinantis, kas tai yra, klausiantis ar aš tikrai noriu to, ką užsisakiau, ir siūlantis šviesesnį… STOP! Mes nesame būtybės iš kito pasaulio ir galime mėgautis alumi taip kaip ir jūs, todėl leiskite mums pasirinkti pačioms! Nėra alaus standarto moterims ir vyrams, tai skonio reikalas.

Moterys kalba blogai apie tas, kurios mėgsta alų

Pasaulis būtų gražus, jei mes galėtume daryti tai, ką norime, ir visi paliktų mus ramybėje, ir pasilaikytų savo nuomonę sau. Deja, taip nėra. Ir išankstinį nusistatymą nebūtinai turi tik vyrai. Aš pati girdėjau teigiant moteris, kurios tokios pat baisios kaip ir aš, kad moterims gerti alų yra vulgaru, ir tai yra tik vyrų užsiėmimas. Tokių pareiškimų aš pernelyg neimu į galvą, tačiau yra gana jautriai reaguojančių žmonių. Ir visuomet atsiras tokių, kurie nesupranta, kad mes mėgstame alų ir todėl negalim pakeisti savo nusistatymo. Aš siūlyčiau pabandyti šviesti vieni kitus ir paaiškinti savo požiūrį. Gal būt taip rasite sau kompanioną į barą?!

Moterys negeria alaus dėl vyrų

Ar bent jau daugeliu atvejų. Moterys negeria alaus vien tam, kad palaikytų kompaniją savo meilužiui, vyrui ar draugui. Jos geria, nes joms patinka! Reikėtų nustoti vertinti moteris tik kaip kompaniones vyrams išgerti. Mes turime savo pomėgius ir pasirenkame alų!

Niekas nemėgsta nekultūringų

Ir kai aš sakau „nekultūringų“, aš kalbu ne tik apie keiksmus, bet ir nereikalingus juokelius ar gėdingas pastabas, kai moteris užsisako alaus, o taip pat kažkieno žinių vertinimą pagal lytį. Manau, jog barų savininkai turėtų pasinaudoti augančia tikro alaus banga ir mokyti savo darbuotojus labiau gerbti moteris, kurios iš tiesų mėgsta alų.

Gražioms moterims taip pat patinka alus

Ir jos ne visada atlieka tik alaus pristatymo reklaminiuose stenduose vaidmenį. Grožis nėra apibrėžta sąvoka ir niekada nebus. Moterys geria alų, nes joms jis iš tiesų patinka, o ne tam, kad jums atrodytų seksualesnės. Ir šios nuostabios moterys mokosi, specializuojasi, myli alų ir dažnai žino daugiau už jus, todėl gal reikėtų šiek tiek daugiau pagarbos, taip?

Moterys taip pat gali prisigerti

Ir kodėl vyrai gali prisigerti, ir niekas pernelyg nesistebi, o moterys – ne? Aš esu tikra, kad jūs, kaip ir aš, esat peržengę liniją, bet kai kurių žmonių nedideliame protelyje išgėrusios moterys yra „baisesnės“ nei vyrai. Aš siūlyčiau tai vertinti labiau vienodai, ir mes būsime išmintingesni. Tegul meta akmenį tie, kas neperžengė linijos. Aš mačiusi daugybę girtų vyrų, kodėl to negali atsitikti su moterimis?

Moterys gali gerti vienos

Mes ne visuomet vaikštome grupėmis, ir dažnai norime gerti gerą alų vienos pačios. Tai nereiškia, jog mums liūdna, ir tai kvietimas kam nors prisijungti. Kartais mes tiesiog norime pasimėgauti geru gėrimu vietoje, kuri mums patinka, ir tai neturėtų atrodyti keista. O tiems, kam taip neatrodo, nesibaiminkite! Kartais geriausia kompanija yra mūsų pačių, ir mums nereikalingas kas nors kitas daryti tam, kas mums patinka: išgerti gero alaus!

 

Kategorijos: Įvairenybės | Įrašo nuoroda.

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas.