Amerikoje atnaujinta alaus, buvusio populiariu prieš 50 metų, gamyba

Aktorius Adrian Grenier nusprendė sugrąžinti į rinką senovinę alaus pakuotę, buvusią populiarią tais laikais, kurie vaizduojami seriale Mad Men.

Kartą, pietaudami Portlendo miesto centre, Grenje ir buvęs kompanijos Nike dizaineris Džastinas Houkinsas (Justin Hawkins) prakalbo apie alaus skardines plokščiu viršumi. Tai metalinės skardinės, kurias jų tėvai atidarinėjo pradurdami porą skylučių viršutinėje dalyje plieninio atidarytuvo pagalba, tuomet vadinto „raktais nuo bažnyčios“ – churchkey. Populiari 1940 ir 1950-aisiais skardinės forma 1960-ais dingo iš apyvartos, atsiradus skardinės atidarymui skirtai metalinei auselei.

Gerenje ir Houkinso alaus darykla Churchkey Can Co. jau išleido pirmą partiją pilznerio pagal receptą, sukurtą aludarių Lucas Jones ir Sean Burke. Pasak Houkinsko, alus Churchkey pasirodys pardavime ir Portlendo baruose balandžio pradžioje. Kiekviena šešių skardinių pakuotė turės ir tinkamą antriniam perdirbimui atidarytuvą – churchkey.

PRNewsFoto/Ball Corp.

Į klausimą, kodėl nusprendė atgaivinti pasenusią technologiją, Houkinsas gali atsakyti kompanijos šūkiu „Tai verta pastangų“. Tačiau tikrosios priežastys yra jo darbas dizaineriu firmose Wieden+Kennedy ir Nike. „Įvertinę tą susidomėjimą, kokio pastaruoju metu susilaukia praeitis, o taip pat dizainerių, kurie išleidžia ribotas savo produkcijos serijas ir parduoda jas už pasakiškus pinigus, mums pasirodė keista, kad vienas pirmųjų alaus skardinių plokščiu viršumi tipas lig šiol nebuvo atgaivintas. Tai būdas išsiskirti. Jūs darote tai, ko niekas nedarė jau 50 metų“.

Pagal Oregon Live

 

Kategorijos: Įvairenybės | Įrašo nuoroda.

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas.