Dogfish Head parsidavė investicinei grupei

Sam CalagionePamenate Semą Kaladžionę (Sam Calagione), kuris craft alaus fanus pradžiugino žinia, jog net nekalbėjo su AB InBev apie galimą bendradarbiavimą? Kuris teigė, jog Aludarių asociacijos craft alaus apibrėžimas jam yra svarbus? Kuris pasakė, kad jam svarbu išsaugoti šeimyninį verslą, kad išlaikytų aistrą alui? Pasirodo, Semas yra dar kietesnis!

Visai neseniai Dogfish Head,13-tos pagal dydį craft daryklos JAV, darbuotojams Semas pranešė, jog 15% daryklos parduodama investicinei grupei LNK Partners, kuri valdo tokių įmonių kaip Levi’s, Gatorade ir Calvin Klein akcijas. Pasak Kaladžionės, LNK atėjimas atneš patirtį ir naujas galimybes rinkoje, bet jie nesikiš į daryklos craftines idėjas.

Savo pareiškime Kaladžionė sako, kad į derybas buvo įtrauktos trys nuostatos: kad darykla liks šeimos valdomu verslu, kad daryklos tikslu yra kontrkultūra ir kad darykla augs labiau pažangiai nei sparčiai. T.y. darykla gauna investicines injekcijas, Semas išlaiko valdymą ir darykla vis dar yra laikoma craftine pagal Aludarių asociacijos taisykles. Šlovė jam! Bet ar tikrai LNK nusiteikusi tik investuoti pinigus, be sprendimų priėmimo galios?

Daugiau: Brewbound

 

Kategorijos: Įvairenybės | Įrašo nuoroda.

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas.