Džin Vigmor, garsiausių pasaulyje alaus reklamų balas

Naujoji Zelandija yra garsi užburiančiais „Žiedų valdovo“ peizažais, kaip ekstremalaus sporto rojus ir kaip turinti vieną geriausių regbio komandų planetoje. Bet su Skyfall, naujo agento 007 nuotykių filmo, išleidimu ši šalis turi daugiau pagrindo būti žinoma visame pasaulyje.

Džin Vigmor (Gin Wigmore) – dainininkė, kuri turėjo šiek tiek sėkmės savo gimtojoje šalyje, tačiau, išskyrus dainą teleserialo „One Tree Hill“ 6 sezono pabaigoje, niekada neturėjo didesnio pripažinimo užsienyje. Bet Džeimso Bondo ir Heineken dėka, graži blondinė tapo žinoma visame pasaulyje. Jos kūrinys Man Like That pasirodė komercinės alaus daryklos reklamoje, ir Vigmor pradėjo tarptautinę karjerą.

Reklaminis klipas, su aktoriumi Danielu Kreigu, vaidinančiu Bondą, kuriame vaikinas, klaidingai palaikytas superagentu, traukinyje bėga nuo piktadarių, su aliuzijomis į kitus 007 frančižės filmus Daktaras Ne, Su meile iš Rusijos ir Kazino Royale, sukėlė visiems smalsumą žinoti, kas dainuoja jame skambančią dainą.

Vigmor teigia, jog „reklamos turi daug didesnius biudžetus nei muzikiniai vaizdo klipai, ir sumuštiniai nesukelia jums apsinuodijimo maistu.“

Netrukus Vigmor pakartojo sėkmę alaus reklamoje su kita savo kūrybos daina Black Dress. Nors šviesiaplaukė nepasirodo pačiame vaizdo klipe, jos balsas neabejotinai atpažįstamas Guinness Black Lager reklamos fone.

Be pasaulinio pripažinimo reklamos davė ir gražią finansinę naudą, nes, be apmokėjimo už teisę naudoti dainas, jos taip pat parduodamos per iTunes.

Pagal Herald Sun

 

Kategorijos: Įvairenybės | Įrašo nuoroda.

1 komentaras

  1. Čiobiškis:

    Heineken su The Asteroids Galaxy Tour taip pat nebuvo blogas
    http://www.youtube.com/watch?v=AIhNP9Gv9c8

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas.