Hey, Teacher, Leave Them Kids Alone!

Tu tik plyta sienoje, yra kas už tave nusprendžia ko tu nori, kaip tau elgtis, ką mąstyti. Būtų jų valia, visus, jus, kiek kitokius, iššaudytų. „Tačiau mieste visi žino, kad vakarais namuose riebios psichopatės žmonos juos išnarsto po kaulelį“. Valdžiažmogiai su šventųjų kaukėmis siautėja, tenka gelbėtis kaip pavyksta, apeidinėti jų sukurtus užtvarus, ar kapituliuoti patraukiant „paskui kirminus“. Gelbėkitės, kitaip  mamytei tave jie pristatys kartoninėje dėžutėje.

 

Šiandienos jaunimas yra geriausias. Jie gudresni, labiau informuoti, imlesni viskam – įskaitant vakarėlius – nei mano ar jūsų karta. Mums patinka apsimesti, jog viskas tik blogyn, jog civilizacija ant žlugimo slenksčio, jog reikia kažką skubiai daryti, tačiau tiesa yra priešinga. Mes niekad nebuvom turtingesni. Maistas nebuvo pigesnis, vanduo švaresnis o oras per paskutinius 100 metų tikrai nebuvo mažiau užterštas. Mes niekad negyvensim ilgiau.

Gal tegul akademiniai ir politiniai „proto bokštai“ pabūna nuošalėje ir leidžia vaikams pasidžiaugti gyvenimu. Linksmintis niekad nebuvo linksmiau nei dabar, ir jei jums atrodo, jog jų poelgiai yra pernelyg iššaukiantys, jūs esat pernelyg pasenę.

Sugriaukime sieną!

Su rugsėjo pirmąja!

 

Kategorijos: Įvairenybės | Įrašo nuoroda.

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas.