Kaip industrinį alų pavesrsti kraftiniu pakeičiant etiketes

DizainasNiekam ne paslaptis, kad didieji aludariai žvalgosi į kraftinę rinką. Vis daugiau atsiranda beveidžio alaus, apsimetančio amatininkišku. Tačiau kaip būtų, jei, vietoje to, kad pirktų mažas nepriklausomas daryklėles, didieji tiesiog pakeistų etikečių dizainą? The Restaurant Choice siūlo pažvelgti, kaip tai galėtų atrodyti:

Budweiser

DizainasŽymiai geriau, nei originalas, tiesa?

Carlsberg

DizainasPrimena BrewDog tiek vizualiai, tiek vardais… Energingas Pilsneris?!?!!

Foster’s

DizainasKlasikinis alaus pristatymo atnaujinimo atvejis, norint pagerinti pardavimus. Neapsigaukite, flip-top kamštelis nepadaro blogo alaus geresniu.

Štai bendri patarimai, kaip tapti „craftiniu“:

Maži buteliukai:
330 ml skardinės ir buteliukai, išmeskit savo pintas ir puslitrius.

Šriftas:
Pasirinkite ką nors drąsaus, riebaus ir triukšmingo. Nesibaiminkite visą etiketę padengti tekstu, tačiau jis turi būti įdomus ir įvairus. Jei tik norite, galite pakreipti tekstą statmenai, skersai, įstrižai – jūs darysite pareiškimą o ne inkšite!

Spalvos:
Čia yra keletas metodų. Pirmas būtų plokščios, pastelinės, prislopintos spalvos naudojimas. Atsikratykite gradientų, paryškinimų, metalizuotų pakraščių, venkite šešėlių ar posvyrių. Pasinaudokite senoviniu iškiliaspaudės stiliumi ir rankų darbo metodu. Kaip kontrastas, antrasis metodas siūlo akį rėžiantį, pilną neono, spalvų sprogimų, suglamžytų persidengimų būdą. Pridėkite savo prekės ženklui opozicijos socialiniams visuomenės principams.

Tekstūros:
Etketės turi atspindėti amatininkišką koncepciją, tam panaudokite tekstūrinį popierių, grubia virvele pririštas etiketes, reljefinį tekstą ir taškinį lakavimą. Atsikratykite blizgaus popieriaus ir apdailos metalizuota folija, tai žemas lygis.

Alaus pavadinimas:
Jei koks nors „Pingvi blogo putojantis šviesusis alus“ būtų nepaprastai tinkamas viduramžiais, šiais laikais vartotojai geidžia įdomių pavadinimų su istorija ir intriga. Keiksmažodžiai ir kontraversiški žodžiai nėra būtini, tačiau dažnai pasirodo kraftinio alaus pasaulyje.

Logotipas ir daryklos pavadinimas
Nedidelis jūsų daryklos pavadinimo papildymas žodžiais „dirbtuvės“, „bravoras“ ar „cechas“ padės jums atrodyti labiau kukliais. Logotipai gali būti prikelti iš amžių glūdumos (jei jūsų alaus darykla pakankamai sena) arba supaprastinti/suplokštinti suteikiant nostalgiją prekės ženklui.

Tačiau, kaip sako Sprite: Įvaizdis dar ne viskas, troškulys yra viskas.

Pagal The Restaurant Choice

 

Kategorijos: Įvairenybės | Įrašo nuoroda.

1 komentaras

  1. Jonas:

    Jo matyt Vilniaus alus paskaitė šitą straipsnį seniau. Ir va turim cechą 🙂

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas.