Kamera vienoj rankoj, alus kitoj: gerų reklamų pavyzdžiai

Fortepijonai, prikrauti alaus butelių, bomžai, ant kurių laikosi pasaulis, ir kiti mūsų aludarių reklaminiai klipai yra brangūs, prabangūs ir ganėtinai infantilūs. Na o mažieji dažniausiai iš viso neturi jokio marketinginio biudžeto, todėl mano, jog iki klipų gamybos jiems kaip iki kosmoso.

Šiandieną norime pasiūlyti pasižiūrėti keletą amerikietško craft alaus reklamų, kurios grindžiamos pigiais sprendimais, gera nuotaika, jumoro jausmu ir puikia komunikacija su vartotoju. Įvertinkite patys:

Flying Dog: 2011 Merry Firkin Freak Show

Flying Dog savo stiliuje. Kalėdinė reklama su vaikinais 🙂 Ir neparodant alus!

Flying Dog Brewery Snowman

Tallgrass: Beer Comercial (su lėlėmis!)

Tallgrass per daug prisižiūrėjo filmų, panašių į Be Kind Rewind (liet. „Malonėkite atsukti“, jei jūs dar nematėte šio filmo, būtinai pažiūrėkite dabar pat!). „Padaryk pats“ sesijoje vaikinai rodo, kad ne tik jų alus yra rankų darbo.

Magic Hat: A Performance In Every Bottle

Alaus darykla iš Vermonto valstijos pasinaudojo rafinuotu estetiškumu parodyti savo alaus gamybos procesą. Puikus vizualiai kalbantis klipas!

Yuengling: Black Sheep

Light alūs dažniausiai nėra labai vertinami ypatingojo alaus mėgėjų, bet reklamoje puikiai atskleista idėja, kodėl Yuengling Light Lager geresnis nei konkurentų.

Breckenridge: Truth In Beervertising

Paprasta, kupina humoro didelės daryklos „šviežio, gyvo ir natūralaus alaus“ kampanijos parodija „Tiesa aluklamoje“. Geriau nei kiti! Pažiūrėkite!

Will Ferrell – Old Milwaukee Super Bowl Ad

Ši reklama su komiku Will Ferrell buvo parodyta šių metų Super Bowl metu per vieną iš mažiausių JAV TV kanalų, turinčių apie 15 tūkstančių žiūrovų. Bet.. klipas nepaprastai išpopuliarėjo socialiniuose tinkluose, ženkliai lenkdamas tarkim Budweiser reklamos, transliuotos nacionaliniu lygiu, pasiekiamumą. 1500 $ už vietinę transliaciją lyginant su 3,5 mln. dolerių už nacionalinę. Įspūdinga.

Jums nereikia daug pinigų ar nuogų moterų. Su šiek tiek kūrybiškumo ir drąsos, jūs galite padaryti kažką labai šaunaus!

Pagal BebendoBem

 

Kategorijos: Įvairenybės | Įrašo nuoroda.

3 komentarai

 1. Deja:

  Yra Lietuvoj tokia problemele – NTAKD 🙂 Pagal juos, alkoholio reklamoj labai jau nedaug ka galima sakyti ir rodyti.. Pvz., net negalima sakyti, kad alus yra „gaivus“, jau nekalbant apie smaikstesnio humoro ir pan. naudojima. Pagal juos pricipe galima reklamoje rodyti alaus buteli is pasakyti „Alus“. Va taip besaugodami musu brangius vartotojus, jie ir nuskurdino LT reklamos pasauleli…

 2. Maegnar:

  @Deja
  Tai galioja tuo atveju kai reklaminis klipas yra rodomas per nacionaline TV. Klipa sekmingai galima talpinti tuvamzdyse ir eiti virusiniu keliu.

 3. Vytautas:

  Lietuvoj buvo geru alaus reklamu:
  Dvi (berods) Tauro alaus reklamos, apie alude- vyru valstybe (kur vyrai pasimusa ir moterys to nesupranta). Bei Tornado alaus reklama.

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas.