Kathy Ireland – supermodelis, milijonierė ir namų aludarė

 

Ar žinote, kas tokia Kathy Ireland? Amerikiečiai ją labai gerai pažįsta.

80-ųjų ir 90-ųjų supermodelis, Ketė yra vienintelė iš visų tų bikinio mergaičių, pasirodžiusi net 13 numerių iš eilės (ir tris kartus patekusi į viršelį) žurnalo Sports Illustrated geriausiai parduodamuose metiniuose Swimsuit Issue leidiniuose. Ji taip pat yra televizijos ir kino aktorė, knygų vaikams rašytoja, dabar – žmona, šeimynos su trim vaikais ir keturiais šunimis mama bei namų apyvokos gaminių vardo Kathy Ireland Worldwide, darančio daugiau kaip 2 milijardų dolerių apyvartą, savininkė. Kaip verslo magnatė ji puikuojasi Forbes Magazine šių metų vasario numerio viršelyje.

Tačiau ne visi žino jog Ketė taip pat yra ir namų aludarė! 1988 metais, kai jai buvo 25, Zymurgy žurnalas, leidžiamas Amerikos namų aludarių asociacijos, atspausdino interviu su Kete ir įdėjo jos atvaizdą žurnalo viršelyje. Pokalbyje su korespondentu Charlie Papazian, Kathy pasirodė kaip alaus žinovė ir gerbėja, kelionėse po pasaulį būtinai susipažįstanti ir pasimėgaujanti tų šalių alumi. Tuo pačiu supermodelis papasakojo jog eksperimentuoja su salyklo komplektais ir ekstraktais ir planuoja atidaryti savo aludę.

Ketė interviu taip pat užsiminė jog mėgsta tamsų ir kartesnį alų. „Daugeliui žmonių patinka mano alus. Buvo vienas ar du virimai, kurie galėjo būti šiek tiek geresni, bet tai priverčia mus mokytis ir toliau daryti alų“, – sakė ji.

Graži, turtinga ir mėgstanti alų: puikus pavyzdys, ar ne taip, merginos?

Zymurgy interviu su Kete

 

Kategorijos: Įvairenybės | Įrašo nuoroda.

1 komentaras

  1. ignieška:

    Tai ką dabar daryt, reiks kojas pasiilgint, gražiai įdegt – ir pirmyn! 🙂 O šiaip smagu, kad ir graži, ir sumani, ir aludarė.

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas.