Naują BrewDog kampaniją palaikė įžeidžiančia

BrewDogBrewDog žinomi ne tik dėl savo alaus kokybės, bet ir dėl jo marketingo. Škotai meistriškai išlaiko modernumo ir pašaipumo įvaizdį. Tačiau visuomet atsiranda kas nors, pasijutęs įžeistu. Care 2, organizacija, deklaruojanti rūpestį asmenims, gyvūnais ir viskuo aplink, organizavo internetinę peticiją, reikalaudama BrewDog atsiprašymo dėl #DontMakeUsDoThis reklaminio klipo, skirto reklamuoti „minios finansavimo“ programą Equity For Punks. Peticijos organizatorių teigimu, darykla įžeidė bomžus, transseksualus ir sekso darbuotojus.

Pažiūrėkite video, kad suprastumėte:

Care 2 atstovas ir peticijos autorius Beth Granter pasakė: „Jie aiškiai tyčiojasi iš marginalizuotų žmonių grupių ir tai nėra gerai. Sakydami „neverskite mūsų to daryti“ ir „man reikės dušo po to“, BrewDog kampanija yra mažų mažiausiai transfobiška ir nukreipta prieš sekso darbuotojus.“

BrewDog atmetė skundus, sakydami, jog „neturėjo ketinimų tikslo įžeisti ką nors“ ir kad kampanija sukurta „linksmumo dvasia“. Toks atsakymas netenkino peticijos autorių. „Ketinimas nėra esmė. Paprasčiausiai, BrewDog kampanija yra įžeidžianti ir užgauli trans-moterų ir sekso darbuotojų atžvilgiu, ir BrewDog turi atsiprašyti ir pašalinti video.“, – teigė Granteris. Peticiją šiuo metu jau pasirašė beveik 19 000 žmonių.

Pagal BeerToday

 

Kategorijos: Įvairenybės | Įrašo nuoroda.

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas.