Original Pussy Beer

Šis alus yra toks, kaip perskaitėte. Pakankamai daug girtų vaikinų kartu, tikriausiai, gali sugalvoti sujungti savo mėgstamiausius dalykus: alų ir makštį… Baisiausia šioje istorijoje yra tai, jog tai buvo merginos idėja! Menininkė iš Sietlo padovanojo nedidelį kiekį savo pačios mielių fermentuojant alų. Tarpkojo mielės iš tiesų nedaug ką turi bendra su alaus mielėmis. Tikėtina, jog tokios mielės nesuteiks alui pikantiško skonio, kokio jūs tikitės. Ar tai būtų tas alus, kurio norėtumėte pabandyti?

Maždaug 7000 – 4000 metų prieš mūsų erą, Mesopotamijoje, buvo išrastas alus. Šumerų moterys buvo tiek pirmosiomis aludarėmis, tiek pirmaisiais alaus dievais. Šiame procese mielės, naudojamos tūkstantmečiais, turi simbolinę prasmę. Maistas ir mūsų sudėtingi santykiai su juo yra mistiniai: valgydami ir gerdami žmonės džiaugiasi ir liūdi, myli ir neapkenčia, dangus ir pragaras atstovaujami vienu metu. „Jei alus yra maistas, o maistas yra gyvenimas, tada alus taip pat yra gyvenimas“, – teigia menininkė Toi Sennhauser.

Pridedant makšties mielių kartu su įprastinėmis alaus mielėmis, Toi sukurtas Original Pussy Beer pagerbia „civilizacijos lopšio“ alaus kūrėjus. Eksperimentai su istoriniu maisto produktu – alumi ir kartu su savo kūnu padeda kurti naują meninę dimensiją: supratimą per skonį. Patirti meno kūrinį per skonį yra dvikryptė patirtis. Žiūrovas turi padaryti paprastą sprendimą – vartoti tai, ar ne. Iš šio pirmapradžio klausimo greitai kyla kiti: ar tai socialiai priimtina, gerti alų, kuris turi makšties mielių pėdsakus? Ar tai natūralu? Tai yra keista? Ar vyras gali gerti šį alų ir vis dar gali būti mačo? Kodėl atsiranda tokie skirtumai, kai tai ateina į žmogaus kūną? Būtent tokius klausimus bandė atskleisti Toi Sennhauser.

„Dalindama savo meną tokiu būdu, aš pasidalinu savo kūnu ir mintimis, kviesdama žiūrovą turėti tikrai intymų pokalbį. Esmė atitinka turinį. Dalyviai pradeda suprasti mane, ir aš juos.“ – sako menininkė.

Su Moters diena! 🙂

Šaltinis: Toi Sennhauser

 

Kategorijos: Įvairenybės | Įrašo nuoroda.

4 komentarai

  1. Kas toliau? Traskuciai su pazaistu prakaito druskomis? Rauginti kopustai devetu kojiniu marinate? 🙂

  2. WTF…. ji ne meną, o infekciją dalina. Pasidomėjau ar iš tikro būna makšties mielės, pasirodo taip „…………Mielių infekcijas sukelia grybelis, kuris aptinkamas burnoje, gerklėje, virškinimo trakte bei makštyje……………infekciją sukelia bet koks bakterijų ir mikroorganizmų balanso pasikeitimas makštyje……Tiek vyrai, tiek moterys gali pasigauti mielių infekciją, bet moterims mielių infekcijos dažniausiai sukelia stiprų niežulį ir deginimą makštyje bei vulvoje. Niežulį lydi tirštos ir baltos, baltai geltonos ar permatomos išskyros iš makšties. Rimtas požymis, rodantis, kad jūs užsikrėtėte mielių infekcija yra duonos ar alaus kvapas…………………………….“ Taigi skanaus 🙁

  3. Maegnar:

    I don’t want to live on this planet anymore… (c)

  4. aha:

    logiskai mastant tada galima samane varyti is vemalu

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas.