Paveikslus galima tapyti ir alumi

Kad alus gali būti tinkamas visur, ne tik gerti, žino daugelis. O amerikiečių dailininkė, 38-erių metų Karen Eland, naudoja alų menui daryti. Sunaudodama apie litrą alaus paveikslo tapybai, Karen pagal fotografijas piešia įžymybių portretus.

Prieš 14 metų Karen šturmu užkariavo meno pasaulį paveikslais, tapytais kava. Dailininkė save bandė atskleisti įvairiausiais kitais maisto produktais: arbata, alumi, likeriu ir daugeliu kitų, tačiau sėkmingiausiu gėrimu ji laiko alų.

„Tai gerokai sudėtingiau, nei tapymas akvarele, kadangi alus yra lipnesnis nei dažai o taip pat lengvai nusiplauna, jei netyčia užliejote vandens“, – sako menininkė. Savo darbe ji dažniausiai naudoja paprasčiausią lagerą.

Ji yra nutapiusi pop dievaičius Džastiną Byberį ir Lady Gagą, spirdžių Deividą Bekhemą, laikantį alaus butelį, ir prezidentą Obamą – gerai žinomą alaus mėgėją – prie baro.

Foto: Caters News

Karen darbai susilaukė sąlyginės sėkmės. Neseniai alaus mugėje San Diege surengtoje alumi tapytų paveikslų parodoje jai pavyko kažką parduoti už 15 500 dolerių.

Vienintelė problema tapant kyla dėl medžiagos tapybai trūkumo. „Paprastai aš paragauju kelis alaus gurkšnius prieš pradėdama tapyti, ir ne visuomet alaus lieka pakankamai“, – sako Karen.

Pagal NYDailyNews

 

Kategorijos: Įvairenybės | Įrašo nuoroda.

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas.