Stone Brewing iš JAV statys daryklą Berlyne

Stone BrewingAludariai iš Kalifornijos Stone Brewing apie ambicijas atidaryti daryklą ir bistro Europoje paskelbė prieš keletą metų. Dabar tai gali tapti tikrove – renovavimui ir daryklos įrengimui pasirinkta buvusi dujų gamykla Berlyne.

Apie 0,4 hektaro plote įsikurs darykla, pakavimo ir paskirstymo centras, Stone Brewing World bistro ir restoranas bei įmonės parduotuvė. Projekto kaina – apie 25 milijonus dolerių. Dešimta pagal dydį JAV alaus bendrovė siūlo savo fanams prisidėti prie šio įvykio.

Projektas įvardijamas kaip „didžiausias kolaboracinis aludarystės projektas“ ir tie, kas nori prisidėti prie jo, turi galimybę įsigyti išskirtinį alų, kuris bus parduodamas tik pagal išankstinį užsakymą šiame projekte. Greg Koch, Stone Brewing įkūrėjas, teigia: „ Mes norime šiek tiek jūsų sunkiai uždirbtų pinigų, tačiau mes ketiname suteikti tikrai gerą gražą.“

Stone BrewingPlanuojama, jog pirmosios kolaboracinio alaus partijos bus išvirtos kartu su daryklomis Dogfish Head, Victory Brewing iš JAV, BrewDog iš Škotijos ir Italijos craft darykla Baladin. 1,5 litro tokio alaus butelis kainuos 50$, o jei pageidausite visų gėrybių ir dar išgraviruoto savo vardo ant alaus brandinimo talpos, teks pakloti 10 000 $. Tokiu būdu planuojama surinkti apie 1 milijoną dolerių.

Koch taip atsiliepia apie „kultūrinius pokyčius“ alaus pasirinkime: „Keletą metų atgal Vokietijoje galėjote rasti tik nedidelę saujelę IPA alaus rūšių, verdamų šalyje. Dabar čia yra dešimtys įvairiausių stilių IPA, aludariai jas net vadina specifiniais San Diego-style ar West Coast-style stiliaus pavadinimais. Tai neįtikėtina.“

Darykla Berlyne turėtų atsidaryti 2015 metų pabaigoje.

Pagal CNBC

 

Kategorijos: Įvairenybės | Įrašo nuoroda.

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas.