Super Bowl 2016 alaus reklamos

Super BowlŠį savaitgalį visa Amerika stebėjo futbolo finalą. To, netikro futbolo, amerikietiško. Na, gal ne visa, tik kokie 100 milijonų. Su Coldplay, Beyonce ir Bruno Marsu, kas, ko gero, buvo įdomiausia transliacijos dalis, neskaitant reklamų. Laikas pasigrožėti, kuo šiais metais džiugino alaus gigantai.

Budweiser – #NotBackingDown

Budweiserio ikona – klaidesdeilų žirgai vėl čia, šį kartą be ašarą spaudžiančių šunyčių. Budweiseris ir vėl pasišaipo iš populiarėjančio craft alaus, šį kartą kiek subtiliau. Budweiser alus tai ne hobis, ne mažas, ne siurbčiojamas, ne silpnas, ne importuotas, ne vaisinis ir neseka niekieno kito pėdomis. Jų klaidesdeilai ne poniai. Jie raumeningi, tvirti, galingi eržilai. Reikia suprasti, kitos daryklos ir jų alus neturi viso to.

Jei pastebėjote, klipe nepatenklintas alaus mėgėjas nuspriegia apelsino gabalėlį nuo taurės. Ironiška, bet kitame Super Bowl klipe reklamuojamas vienas populiariausių AB-InBev crafty alus Shock Top Amerikoje dažniausiai pateikamas būtent taip. Į ką Brian Perkins, Budweiserio marketingo vice-prezidentas atsakė: „Prekės ženklai atsakingi už savo pozicijų stiprinimą, o ne viso AB-InBev portfelio. Aš atstovauju Budweiser. Kraftinio alaus pardavimai auga greitai, todėl tai nėra klūtis jų verslui“.

Budweiser – #GiveADamn

Anglų aktorė Helen Mirren tiesiog puiki. Nuostabius britiškas jos balsas verčia jaustis kaltu, net jei nepadarėte nieko blogo. Ir jei nors vienas šio klipo žiūrovas nuspręs padėti automobilio raktelius, nes ši nuostabi ledi išvadino jį beverte deguonį gadinančia žmogaus formos šiukšle, reiškia reklama pavyko.

Michelob Ultra – Breathe

Glabūt pamanėte, jog čia reklamuos kokius nors Nike? Ar sporto papildus? Ir kai finale pasirodo Michelob Ultra alus, jūs pagalvojote „eik tu sau“? Anheuser-Busch produktas bando įtikinti atletus, jog yra superlengvas ir supernekaloringas.

Bud Light – The Bud Light Party

Stad-up komedijos aktoriai Amy Schumer ir Seth Rogen iš nauojs politinės partijos mano, jog gali suvienyti naciją alumi.

Shock Top – Unfiltered Talk

Shock Top yra „kraftinis“ belgiško stiliaus kvietinis alus, verdamas Anheuser-Busch, konkuruojantis su Blue Moon (iš Miller Coors) ir atpažįstamas iš savo įžūlaus, ryžo ir akiniuoto logotipo. Klipe „Silicio slėnio“ serialo komikas T.J. Miller diskutuoja su šiuo talismanu.

Tai tiek. Iki kitų metų.

 

Kategorijos: Įvairenybės | Įrašo nuoroda.

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas.