SuperBowl 2017 alaus reklamos

Super Bowl5 milijonai dolerių už 30 sekundžių arba Anheuser-Busch iki pasaulio pabaigos, taip galima pavadinti eilinę alaus reklamos dozę per žiūrimiausią amerikietišką TV šou. Bet ne tik tai. Reklamos gali papasakoti, kokios vertybės mus įkvepia ar verčia susimąstyti. Ir šis supratimas gali pasikeisti akies mirksniu – Anheuser-Busch teigia neplanavę, jog jų istorija apie imigrantus bus priimta kaip prieštaravimas Donaldo Trumpo pozicijoms.

Politiškos reklamos per sekmadienį JAV televizijų transliuotą Super Bowl finalą paskatino raginimus boikotuoti kai kuriuos reklamuojamus produktus.

Didžiausią sumaištį sukėlė vienas iš didžiausių Amerikos prekės ženklų: Budweiser minutės trukmės istorija apie vieno iš daryklos įkūrėjų Adolphus Busch kelionę iš Vokietijos į JAV.

Po sunkios kelionės, Busch sutinkamas šūksniais „tu čia nepageidaujamas, keliauk namo!“. Jis vos išvengia gaisro, brenda per purvynus ir galų gale randa nuoširdų priėmimą Sent Luise, kur nepažįstamasis, vėliau verslo partneris Eberhard Anheuser pastato jam alaus.

Tiesa, verta priminti, nors Budweiser yra populiariausias Amerikos alus, Anheuser-Busch priklauso Belgijos alaus konglomeratui.

Budweiser Born the Hard Way

Busch

Super Bowl debiute Busch grįžta prie savo šaknų. Anheuser-Busch reklamoje vyras prie kalnų upelio atsidaro šalto Busch alaus skardinę su garsu „Buschhhhhhhhhhhhhhhh“. Panašios šio alaus reklamos su atkemšamos skardinės šnypštimu buvo transliuojamos nuo 1978 metų. Mažėjant Busch alaus pardavimams, AB tikisi, jog reklama stimuliuos alaus paklausą šiais metais.

Bud Light

Bud Light ateina su nauja reklamine fraze “Famous Among Friends”. Jokių rinkimų parodijų, jokių išprotėjusių naktų. Jokių Švarcnenegerių ar kitų įžymybių. Talismanas Spuds MacKenzie vaiduokliu grįžta iš 1980-ųjų. Jis grįžo, kad pajudintų tingų vaikiną nuo sofos, kad šis praleistų gerą laiką su savo draugais. Ne dėl alaus, tačiau dėl draugystės!

Michelob Ultra

Ši reklama, ko gero, skirta ne miniai namisėdų. Michelob alus skirtas tiems ištroškusiems, kurie rūpinasi kalorijomis ir talijomis. Tiems, kas vakarus mieliau praleidžia darydami atsispaudimus. Reklamoje filmavosi CrossFit Games čempionai.

 

Kategorijos: Įvairenybės | Įrašo nuoroda.

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas.