SuperBowl 2018 alaus reklamos

Beer!Ar čia Veryga Amerikoje prasinešė, ar savų durnių jiema pakanka, bet šiais metais – jokių klaidesdeilų žirgų, jokio alaus alaus reklamose… Ir jei anksčiau sakydavo, jog amerikoniškas alus – psss…, tai dabar gamintojai patys tai patvirtina: vanduo. Iš televizijos reklamų už 5 milijonus mes bent jau tikimės, jog jos suteiks nors truputį malonumo. Gal palikite savo politkorektiškus ir socialinius pareiškimus likusioms 364 metų dienoms.

Susiklostė vos ne tradicija, kad kartą metuose pasižiūrime, kokį kreatyvą didžiausi rinkos žaidėjai mums pasiūlys. Pasiūlys ne šiaip sau bet kada. Kai tu turi virš šimto milijonų žiūrovų auditoriją, moki 5 mln už minutę eterio, gal galima ir kažką geresnio sugalvoti?  Žaidėjai tie patys, kreatyvas, švelniai tariant, nuvilia.

Budweiser – Stand By You

Budweiser stichinių nelaimių rajonams Teksase, Floridoje, Puerto Rike ir Kalifornijoje tiekia vandenį. Apie porą milijonų skardinių praėjusiais metais. Na, bent paklausykite klipe skambančio Skylar Grey atliekamo Ben E. King koverio „Stand By Me“.

Stella Artois – Taps

Dar viena alaus reklama, kurioje – nei lašo alaus. Water.org įkūrėjas Matt Damon pasakoja apie bendradarbiavimą su alaus darykla tiekiant saugų gerti vandenį besivystančioms šalims… Kai patetiška!

Bud Light – „The Bud Knight“

„Bud Light“ klipas – mūšių reklaminės serijos, transliuojamos pastarosiomis savaitėmis JAV, tęsinys. Mūšis baigiasi kai „Bud Knight“ pasirodo ir įvykdo savo misiją…


Na ir pabaigai – jau kažkas labiau panašaus į reklaminį klipą.

Michelob Ultra – The Perfect Fit

Kažkada Chris Pratt buvo ganėtinai bukas ir nelabai išvaizdus vaikinas, vaidinęs Endį Dvajerą seriale Parks&Recreation. Kiek vėliau jo kūnas patyrė dramatiškus pokyčius tam, kad Krisas taptų Holivudo žvaigžde ir galėtų Michelob Ultra vardu pareikšti, jog jis nusprendžia “ką reiškia gyventi sveikai ir linksmai”.

Na, o tuomet galima visiems kartu sudainuoti gigantišką singlą, skelbiantį alaus džiaugsmus! Į sveikatą!


 

Kategorijos: Įvairenybės | Įrašo nuoroda.

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas.