Žemės drebėjimas sunaikino Japonijos alaus daryklas

Kirin daryklos Sendai mieste pastatai. Foto: AP Photo/Itsuo Inouye

Savaitgalį Japoniją ištikusios nelaimės padariniai yra gerokai baisesni, nei tie keli litrai prarasto alaus, apie kurį dabar kalbėsime. Tačiau, nors tai tikrai nėra pats svarbiausias dalykas tokiu metu, nereiškia jog jo neverta paminėti.

Be abejonės, penktadienio žemės drebėjimas paveikė ir alaus pramonę. Pasak Wall Street Journal ir Business Week, Kirin Holdings Co., antra pagal dydį alaus įmonė šalyje, sustabdė savo daryklos Miyagi mieste darbą. Bendrovė teigia, jog keturi dideli alaus rezervuarai buvo pažeisti. Sendai darykloje cunamio metu darbininkai buvo evakuoti nuo stogo.

Sapporo Holdings Ltd. uždarė tris daryklas įrangos pažeidimams įvertinti. Įmonė, esanti Sendai mieste patyrė žalą ir buvo sudaužyta daugybė butelių. Chiba ir Nasu daryklos taip pat nukentėjo.

Asahi Breweries. Ltd. skačiuoja padarytą žalą.

Kiuchi darykla, gaminanti Hitachino Nest alų, savo tinklapyje skelbia apie padarytą žalą pastatams ir produkcijai. Įmonė visus savo pajėgumus naudodja geriamojo vandens, skirto praradusiems būstą, pilstymui. Kiuchi taip pat planuoja organizuoti renginius, norėdami surinkti pinigų nukentėjusiems nuo nelaimės.

Japonijos gėrimų gamintojas Suntory Holdings Ltd skelbia, jog pristatys 360.000 butelių vandens į nelaimės zoną. Suntory specializuojasi alkoholinių ir nealkoholinių gėrimų sektoriuose.

Baird Brewing, esanti Numazu mieste, tivirtina išvengusi nuostolių ir dirba įprastu režimu.

Pagal beernews.org

 

Kategorijos: Įvairenybės | Įrašo nuoroda.

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas.