Imperija kontratakuoja

Neapsikentę gyvų, kaimiškų ir importinių alaus rūšių invazija, ir gelbėdami savo smarkiai smukusius pardavimus Švyturio – Utenos alaus grupė (ŠUA) be didesnio triukšmo pristatė savo naują rūšį – RAW. Ar po tokių pavadinimų jūs vis dar manote, kad Lietuva – Švyturio alaus kraštas? Tiesa, ta kalambūrą (Read And Write? o gal Red and White?) mažomis raidelėmis paaiškina – „Nefiltruotas“.


„Naujojoje Blindos alaus reklamoje (gamintojas: ŠUA) išjuokiami alaus degustatoriai, pabrėžtinai karikatūriškai postringaujantys apie alaus spalvą, kvapą ir apynius. Galiausiai šinkorius įsakmiu balsu pasiteirauja: tai kaip alus? Rūstaus lyg T.Blinda šinkoriaus pabūgę įsivaizdinę degustatoriai baugščiai atsako: Geras…
Išvada: anot ŠUA, nusimanymas aluje yra niekai, trukdantys gyventi. Geriau gert šlapimą ir nesirūpint, kad gali būti kažkas skaniau.“ (Jurijus http://jurka.wordpress.com/)

Laikai, kai Švyturio alus buvo verdamas Klaipėdoje, kai sakydamas „Švyturio“ gaudavai gero ir skanaus alaus bokalą, kai parduotuvėje perkamiausias buvo Švyturio Extra, kai nusipirkęs kitokio alaus sulaukdavai pašaipų, praėjo negrįžtamai. Nors ŠUA technologai ir marketologai mušasi į krūtinę, teigdami, jog jų alus tikrai „gyvas“, skonis, deja, verčia tuo abejoti. Kuris gi iš jų gyvas? Extra, sako marketologai. O kaip gi Draught? (Dar vienas tikras gražus lietuviškas žodis.) Dar gyvesnis!! Kadangi gyvumo nelabai jautėsi, rinkai pristatomas dešimt kartų „gyvesnis“ Raw! Su žaidimais tinklapyje, su skambiu šūkiu – „Tėvuk, aš senesnis“ (originale: Naujas alus?- paklausė senolis. Vaikėzas,- pamanė alus.).

Apie Švyturio tinklapį kita kalba – keletą savaičių pardavinėjant naują alų, jokios informacijos gamintojo svetainėje nebuvo nei kvapo. Taupa ar krizė?

Skonis? Kvapas? Žinoma yra kažkoks, vanduo ir tas turi skonį kai kada ir kvapą… gerai bent tai, jog nesmirda, kaip paskutiniu laiku pradvokęs carlsberg ir Utenos mėlynas. Į spalva pažvelgus jau nėra toks skaidrus kaip Draft kreidos bent jau įdėjo. 🙂

Alk 5,2%

 

Kategorijos: Degustacijos | Įrašo nuoroda.

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas.