Kas naujo Kaziuko mugėje

Kaziuko mugėKaip ir kasmet, Kaziukas leidžia vilniečiams susipažinti su lietuviško „kaimiško“ alaus asortimentu. Kai kurios rūšys gal jau dešimtį metų lieka tos pačios, tačiau pasitaiko ir viena kita naujiena. Šiais metais alus nuo įprastų 8 Lt už litrą susiapvalino iki 2,5 € (8,63 Lt), na o Piniavos alutis prašė net 3 € (10,35 Lt). Gal už gerą alų ir nebūtų gaila…

Senojo tilto alusSenojo tilto alus iš Pasvalio rajono Ustukių alaus daryklos

Senojo tilto alusKaimiškas, žoliško skonio, geriamas 🙂

Joniškėlio lagerJoaldos Joniškėlio lager, 100% naminis alus. Khem, naminis tai čia kaip, virtas virtuvėje? Pasirodo ne. Ta pati etiketė paaiškina, kad čia ne alaus kategorija, o tai, jog alus virtas „namų valdoje“. Gudriau ir nesugalvosi..

Klausučių alusKlausučių Armeniuko naujienos.

Klausučių juodasis su medumiKlausučių juodasis su medumi
Alk. 6%
Gaila, kad pardavėjas nieko negalėjo papasakoti apie savo alų, nebent tik tiek, kad mergaitė, kuri turėtų „žinoti viską“ kažkur nubėgusi.
Vyrai, negadinkit medaus. Šleikštaus kepintų svogūnų skonio juodas alus. Avarija.

Klausičių IPAKlausučių IPA
Alk. 5,3%. IBU 63.

Ziedonio klonas su Citra apyniais. IPA yra gerai 🙂 Nors vaikinukui, kuris prekiavo alumi jis nelabai patiko. Neblogas, bet mieliau rinktumės Dundulio IPA.

Karpynės alusKarpynės alus susikooperavo su Dunduliu bendrose palapinėse

Gerviukų alusRaginėlio iš Pasvalio Gerviukų alus. Pavadinimas pagal direktoriaus pavardę (Rimantas Gervė).

Endless alusNa, ir staigmena: Endless daryklėlė, 2014 m. įsikūrusi netoli Vilniaus, Viktariškėse. Alų verda trys vaikinai, Laurynas, Tomas ir Artūras. Kol kas siūloma tik vienintelė pusšviesio rūšis Endless Red Lager, alk 5,5%. Ieškote kur paragauti? Žvilgtelkite į daryklos puslapį.

Endless alusAlus gerai subalansuotas, pakankamai sodrus, saikingai kartus ir maloniai išsiskiria iš kitų „kaimiškų“ ir visokių kitokių naminių eksperimentų. Nors alus su medumi, bet padrytas kaip ir turėtų būti, dedant medų baigus virti misą, todėl jokio šleikštaus apie liežuvį besivelenčio saldumo kaip pas nekurias dvaro mergeles čia tikrai nėra. Būsim Šnekutyje, paimsim.

 

Kategorijos: Degustacijos | Įrašo nuoroda.

1 komentaras

  1. Edgaras:

    http://www.garshol.priv.no/blog/252.html

    komentaras dėl Joaldos „Naminio alaus“. Jis ne virtuvėje verdamas, tačiau dėl LR įstatymų, gudriau galvoti akivaizdu tenka..

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas.