Innis & Gunn išvirė alų „Penkiasdešimt pilkų atspalvių“ garbei

50 žalių atspalviųDidelio susidomėjimo sulaukęs 2011 metų bestselerio „Penkiasdešimt pilkų atspalvių“ ekranizacijos debiutas nepaėjo nepastebėtas ir aludarių. Ažiotažu pasinaudojo škotų darykla Innis & Gunn, kuri pasiskelbė išvirusi alų „50 žalių atspalvių“.

Bet negalvokite, kad tai šaip sau alus. Riboto kiekio leidimas buvo išvirtas naudojant 50 skirtingų apynių rūšių, pradedant japoniškais Sorachi Ace ir baigiant Pacific Jade iš Naujosios Zelandijos. Taip pat aluje naudojami afrodiziakai, tokie, kaip ženšenis, ginkmedis ir plačioji turnera (damiana). Pasak daryklos, alus yra „sodrus, intensyvaus skonio ir viliojančio pikantiško kvapo su greipfrutų, citrinžolės ir pasifloros natomis“.

50 žalių atspalvių„Mes smagiai leidome laiką kurdami šį alų, darydami dalykus, kurie iki šiol nebuvo daryti aludarystėje, panašiai ką poros Britanijoje daro už uždarų durų pamatę šį filmą“,- sako Dougal Sharp, Innis & Gunn generalinis direktorius.

Išpilstyta tik du šimtai 0,33 ltr 4,2% alk. butelių šios skystos viagros, ir jie parduodami po 30 svarų sterlingų už butelį.

Pagal The Drink Business

 

Kategorijos: Įvairenybės | Įrašo nuoroda.

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas.