Linksmasis pirmadienis: Alaus studija

Vėl pirmadienis, ir vėl skubame į kitą barą. Šį kartą pretenzingu pavadinimu – „Alaus studija“. Pavadinimas tikrai daug žadantis, bet ar iš tiesų bus ką studijuoti? (Kaip vėliau paaiškėjo, „studija“ nereiškia alubario studentams ar mokslo traktato apie alų. Tiesiog Lietuvos kino studija išmetė keletą prožektorių, kurie ir buvo priglausti šiame bare kaip interjero detalė).

Iš išorės baras labiau primena metalo supirktuvę, šiaip garažą ar gūdžiais tarybiniais laikais čia veikusį morgą. Na, bet išorė dažnai būna apgaulinga. Įėjus į vidų į akis krenta senas motociklas, prirakintas naujutėlaite grandine… Kad nenuvarytų? Interjeras gan keistas – dalis stalų seni, tokie kuriuos dažnai pastebime išmestus prie konteinerių, kiti staliukai gan padoresni, alaus mėgėjų dar neaplaužyti. Gal netgi pernelyg nauji. Langai užkaišyti kartono gabalais, turbūt rastais šalia tų pačių konteinerių kaip ir baldai. Spėjam, kad lubos buvo taip aprūkusios, jog nepadėjo net balinimas, tad nuspręsta jas užlipdyti rusiškais laikraščiais. Toks meninis sprendimas kartu su nukarusiais laidais žiūrisi pakankamai žaismingai. Prie baro už laido pradėti kamšyti pinigai, biletai, bet kiekiu jiems dar toli jiems iki Šnekučio surinktų. Kiek neoriginali idėja ir nežinia, ka apie tai mano elektrikai ar darbų sauga.

Dabar apie svarbiausią: lietuviško alaus nėra. Užtai yra visai neblogas užsienietiško alaus pasirinkimas ir kaina nėra labai baisi lyginant su kitais barais. Kainas galite pažiūrėti nuotraukoje. Alus pilstomas su azoto mišiniu „kaip ir priklauso pagal technologiją“. Aptarnavimo beveik nėra – norint užsisakyti tenka bristi pro stalus ir pastovėti eilutėje.

Maistas. Keistas. Valgomas. Ypač kepta duona 🙂 Kraujiniai vėdarai pateikiami su bulviniais? blynais, marinuotais agurkais ir uogų džemu..

Intymioji dalis: vyrų tualeto pisuaras – vientisas skardinis lovys, linksmai barškantis sisojant 🙂 na o moterų pusėje nustebino gudriai pritaikita kelnė – rankinei pakabinti.

Ir jei ne futbolas, per kuri visi rėkė ir kitaip nedavė ramiai atsigerti alaus, visai nieko ta Alaus studija.

Aplinka: 5
Alaus pasirinkimas: 7
Maistas: 6
Aptarnavimas: 2 (aptarnaujama tik prie baro)

 

Kategorijos: Degustacijos | Įrašo nuoroda.

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas.