10 geriausių filmų, kuriuose girtaujama

Yra kino filmų, skirtų besaikiam gėrimui, orgijoms, kokiose daugelis slapčia trokšta sudalyvauti, net jei pasekmės baisios ar viskas baigiasi piktais pokštais. Kai kurie iš jų buvo tokie sėkmingi, jog uždirbo milijonus ir netgi susilaukė tęsinių. Nykiam rudens vakarui siūlome keletą girtavimo filmų, gal jų ne 10, gal jie ir nėra geriausi, bet su kuriais galite pažaisti žaidimą: „jie geria ekrane, mes geriame namuose“. Tai pat galite išgerti, kai filme kažkas kažkam duoda į snukį, nukrenta, sudūžta ar sulūžta, kai ekrane parodomos krūtys, kai kas nors pasako „fuck, fuck, fuck“, „bitch“, „ass“, „beer“, ar tiesiog, kai įvyksta koks nors veiksmas.

Mes išmetėme iš sąrašo nors ir gerą, bet depresyvų filmą Paliekant Las Vegasą / Leaving Las Vegas (1995), kuriame nėra glamūriškų vakarėlių bei Las Vegaso spindesio, nors girtavimo scenų pakankamai, kad išgraužtų skylę jūsų kepenyse. Tačiau šis filmas apie skausmą, ir, nors kiekvienas žino girtavimo tamsiąją pusę, gal šį kartą apie ją nekalbėkime.

Tai pat neminėsime Kokteilis / Cocktail (1988). Tai turėtų būti Tomo Kruzo drama, bet po 15 minučių paaiškėja, jog gavosi komedija. Filmai šiame sąraše turėtų paskatinti jus pasiimti taurę, tačiau mes nenorime mėlyno gėrimo su styrančiu ananaso gabalu, o Beach Boys daina Kokomo nuseno kaip ir Elizabeta Šu (Elisabeth Shue).

Sąraše nėra ir Klystkeliai / Sideways (2004). Šis filmas – balansas tarp vyno snobų ir tų, kas tyčiojasi iš jų. Nors žiūrėti neįsipylus taurės vyno beveik neįmanoma, tačiau filmas per mažai išprotėjęs, kad patektų į šį dešimtuką.

Ir, galiausiai, Artūras / Arthur I,II (1981, 1988), kuriame Dadliui Mūrui (Dudley Moore) teko garbė vaidinti išlepintą alkoholiką, kurį milijonai palieka be motyvacijos gyvenime. Nors ir komedija, bet jei „Artūras“ būtų vakarėlis, o jūs jame dalyvautumėte, jis pasirodytų atgrąsus. 2011 metų filmo remeikas dar blogesnis.

Pagirios (I – Las Vegase, II – Tailande, III – velniai žino kur) / The Hangover (2009, 2011, 2013)  IMDB reitingas 7,8

Maikas Taisonas, tigrai, tatuiruotės, striptizai, viskas, kas vakarėlyje turėtų būti ir netgi dar šiek tek daugiau. Alkoholinė amnezija sukuria linksmas ir absurdiškas situacijas, nors girtavimo procesas ekrane vaizduojamas ribotai. Trys filmai kūrėjams uždirbo daugiau nei 2016 metų Lietuvos krašto apsaugos biudžetas.

Gyvulių draugija / Animal House (1978)  IMDB 7,6

Gal kiek lengvesnio kalibro, lyginant su kitais filmais šiame sąraše, tačiau vienas žinomiausių filmų apie vakarėlius. Vienas iš girtų pranašumų – nepakartojamas Belushi (Bluto) šotas išryjant butelį Jack Daniels – kasdieniškas paveikslas, kurį galima pamatyti tarp koledžo studentų visur. Sprendžiant pagal baigiamuosius komentarus, jis tapo JAV senatoriumi… (jei žiūrėsite rusišką versiją, tai, kažkodėl, neišversta)

Išmuštieji iš vėžių / Dazed and confused (1993)  IMDB 7,7

Jokios nostalgijos aštuntajam dešimtmečiui ir jokių banalių sentimentų! Tiesiog vienas vakaras su girtais ir apsirūkiusiais paaugliais. Linksma ir juokinga. O taip pat puikus garso takelis. Pilna bagažinė alaus – tai nuostabu!

Keistas viralas / Strange Brew (1983)  IMDB 6,8

Nors filmas ir linksmas, bet nėra toks juokingas, kad verstų iš koto ar „juoktumėtės kol plyšit“. Du alų ryjantys broliai gavo darbą alaus darykloje, kas gali būti geriau? Ak, tiesa, geriau turbūt tai, jog Bobas išgėrė visą tanką alaus.

Trys dienos, trys naktys / Beerfest (2006)  IMDB 6,3

Kitus šios apžvalgos filmus „Beerfest“ verčia atrodyti mėgėjiškai. Čia daug girtavimo epizodų, tačiau įsimintiniausias yra kai Sąvartynas (Landfill) bando išgelbėti save nuo paskendimo alaus tanke, bandydamas jį išgerti (kažką panašaus mes jau matėme, eh…). Na, bent jau jis numirs nuo to, ką mėgsta.

Karštas kubilas – laiko mašina / Hot Tub Time Machine I, II (2010, 2015)  IMDB 6,5

Džakuzyje ir šalia jo laisvai liejasi alkoholis: o ką daugiau veikti Dievo užmirštame viešbutyje šalia apšepusios slidinėjimo trasos?

Projektas X / Project X (2012)  IMDB 6,7

Jums, tikriausiai, niekad neteks sudalyvauti tokiame vakarėlyje kaip šis, nebent jūs esate tiek beatodairiškas, jog visiškai pakeistumėte savo gyvenimą dėl linksmybių. Žiūrėkite filmą, ir pakartokite orgiją, jei turite kiaušus.

Didysis Lebovskis / The Big Lebowski (1998)  IMDB 8,2

Kai einate žaisti boulingą, jūs įvedate savo vardą kaip Jesus Quintana, tiesa? Pažiūrėjęs šį filmą net jūsų blaivininkas draugas atsigers White Russian. Jei filmas įkvepia tautą mėgautis degtinės ir grietinėlės kokteiliu, jis tikrai turėtų būti sąraše.

Moksliukų kerštas / Revenge of the Nerds 1,2,3,4 (1984, 1987, 1992, 1994)  IMDB 6,6

„Mes šampinjonai!“ tinka šiam filmui ne mažiau kaip japoniška populiarios amerikietiškos dainelės „Dviratis dviems“ versija ar „Misija neįmanoma“ muzikinė tema. Graikiškos rungtynės sugrįžimo mokyklon šventėje, kuriose dalyvauja Snarglys su garsiausiu riaugėjimu (ačiū alui), Takaši ant triratuko (ačiū anti-alkoholiniam išprotėjusiam mokslui).. Tai beveik geriausias filmas žiūrėti 2 valandą ryto su alaus bokalu rankoje.

Nučiuožę / Out Cold (2001)  IMDB 6,3

Keturi draugai – Rikas, Lukas, Entonis ir Kiaulius Penas – neįsivaizduoja savo gyvenimo be merginų, vakarėlių, išgertuvių, kiaulysčių ir snieglenčių sporto. Gilesnės minties čia ieškoti neverta, tačiau puikiai tiks užmušti laikui ar kaip fonas prie alaus. O jei jūsų pirmas legalus alus vis dar tolokai ateityje, filme galite pamatyti pažadėtosios žemės viziją.

Senoji mokykla / Old School (2003)  IMDB 7,2

Frankas tankas.. Frankas tankas. Nieko nėra geriau, kaip stebėti tris pagyvenusius vyrus, nusprendusius prisiminti savo koledžo dienas tiesiog išgeriant alaus su draugais. Vienas iš daugelio filmų, kur galite pamatyti Vilą Ferelį (Will Ferrell) išsirengusį.

Kietakiaušiai / Superbad (2007)  IMDB 7,6

Nepilnamečių girtuoklysčių gausa pasižymintis filmas. Pasimėgavimas šiuo filmu tiesiogiai koreliuoja su alkoholio kiekiu jūsų kraujyje. Jei jums nėra 18-os, filmą galite žiūrėti tik su suaugusių priežiūra.

Alaus lyga / Beer league (2006)  IMDB 6,0

Jei jums patinka beisbolas, alus ir nešvankūs juokeliai, ši padrika mažo biudžeto komedija pasirodys velniškai linksma. Paimkite paką alaus, vištų sparnelių ir įsitaisykite prie televizoriaus. Prasukimo mygtukas pultelyje būtų privalumas.

Pasaulio pabaiga / The World’s End (2013)  IMDB 7,0

Edgaro Wrighto apgirtusios mokslinės fantastikos filme “The World’s End” mūsų laukia neeilinės išgertuvės, kai seni draugai po dvidešimties metų nusprendžia aplankyti visus 12 gimtojo miestelio barų, tačiau jiems tenka imtis žmonijos gelbėjimo misijos. Na, jei jau iš tiesų atėjo Armagedec, kaip sako rusai, tai barų reidas nėra blogiausia idėja.

Kadangi vienišas išgėrinėjimas gali pasirodyti nuobodus, pasikvieskite draugus filmų vakarėlio nakčiai! Ir prisiminkite, jog per didelis alkoholio vartojimas yra žalingas moralei.

 

Kategorijos: Žaidimai | Įrašo nuoroda.

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas.