Beer pong

Ping pong`as, manau, kiekvienas žino kas tai, ir yra žaidę. Tačiau apie Beer pong ne kiekvienas yra girdėjęs. Beer pong gimė jau gana senai JAV 1980metais.
Prisipažinsiu ir aš jį žaidžiau ne taip jau ir senai, o sužinojau apie jį visai atsitiktinai. Kaip visada, neturėjau ką veikti ir žiūrėjau visokius kvailus ir nevisai kvailus filmus. Staiga pasimaišė filmas Road Trip: Beer Pong. Pasižiūrėjęs pagavau tokį kablį, kad jau tą patį vakarą susiorganizavau jį pažaisti.
Jei jau pabodo paprastai prisigerti, siūlyčiau pažaisti ir jums. O jums tereiks stalo (manau namie pas daug ką yra), bokalų 500ml plastikinių, ping pong kamuoliuko ir svarbiausia alaus. Jei neturite didesnio stalo, patarčiau bokalus pakeisti į 200ml. Į juos sudėtingiau pataikyti, bus didesnis žaidimo azartas. Oi, aš jau čia apie pataikimus nors dar nepakalbėjau apie esmę. Blogiausia, jog nėra oficialių taisyklių, tai tik papasakosiu kaip, mano nuomone, teisingiausia būtų jį žaisti.
Paimkite 14 plastikinių bokalų, į dvylika pripilkite po pusę bokalo alaus ir į du bokalus vandens. Vanduo reikalingas po metimo nuplauti kamuoliuką – bus higieniškiau ir neapšlakstysite viso buto alumi. Taigi šešis bokalus išdėliojame vienoje pusėje, kitus šešis – kitoje.

O vandenį pasidedate šalia savęs, kad patogu būtų kamuoliuką nuplauti. Metimo būdai yra tokie:

Teisingiausia žaisti jei jus metate, pataikote – išgeria stiklinės turinį jūsų priešininkas ir kuo jus daugiau pataikote, tuo jūsų priešininkas girtėja, ir jam labiau pasaulis tampa neryškus. Kiekvienas, manau, žino koks tas lietuvis yra. Lietuviai – ne tie žmonės, kurie už taip sunkiai įmesta kamuoliuką duos išgerti alų priešininkui. Apverčiam viską aukštyn kojom. Žaidžiam taip kuris pataiko tas ir išgeria. Tiesa pasakius ir mes taip žaidėme. Kas keisčiausia nors bokaluose nėra daug alkoholio, tačiau vos kelis kartus sužaidęs jau jaučiausi gerokai apgirtęs.
Na, o kol dar nesusiorganizavote su kuo galėtumete pažaisti, siūlyčiau prastumti laiką su internetiniu žaidimu ir pasitreniruoti, kad tikrai nusigertumėte pirmas.
Sėkmės

 

Kategorijos: Žaidimai | Įrašo nuoroda.

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas.