Nepakanka pinigų alui The end of History? Nesielvartaukite!

Skandalingasis BrewDog alus The end of History išgarsėjo ne tik tuo, jog turi 55% alkoholio, ypatingai retas (pagaminta 12 butelių), bet ir patys buteliai yra pateikiami šermuonėlių ar voverių iškamšose. Gyvūnų mylėtojams, tiesa, nereikėtų per daug jaudintis – iškamšoms naudoti žvėreliai buvo žuvę po mašinų ratais.

Daugiau apie šį alų galite paskaityti tikrasalus.lt bloge.

Nors visa partija, nepaisant 500 svarų sterlingų už butelį kainos, buvo parduota per kelias valandas, mes jums padėsime įsigyti unikalią ir individualizuotą The end of History kopiją.

Jums reikės: pliušinės voverės, meškiuko ar kito kimšto žaislo, alaus butelio, žirklių.

Paimkite seną meškiuką iš savo draugės ar jaunesniosios sesers. Jei norite, galite nusipirkti visiškai naują artimiausioje žaislų krautuvėje. Panašios rekomendacijos galioja ir alui: jei norite suteikti kokią nors prasmę, pasirinkite išskirtinę rūšį, o jei tiesiog taupote, galite paimti Optima linija. Nesirūpinkite dėl tų 55% alk. Toks stiprus alus tikrai nesigeria labai gardžiai, bet jei norite būti arčiau originalo, vartokite alų su degtine.


Žirklėmis padarykite skyles tose vietose, kur gamta jas ir sukūrė. Jei planuojate dekoruoti skardinę, skylės burnos vietoje nereikės.

Įkiškite butelį į gyvūno vidų per išangę. Jei naudojate skardinę, jos atidarymas turėtų būti iš apačios.

Sutvirtinkite alaus butelį žiogeliais ar lipnia juosta, išsaugodami subtilumą.

Žiūrėkite, kaip miela. Ir nuostabiai tinka jūsų butelių kolekcijos lentynoje. Jūs taip pat galite pasiūti drabužėlius šiam žvėreliui ar dekoruoti jį pagal savo skonį.

Galutinė kaina: priklauso nuo antrinių žaliavų panaudojimo lygio. Jei neišlaidavote pliušiniam žaislui, o alus – pigiausias iš supermarketo, tuomet išlaidos bus apie porą litų, t.y. vos 0,1 % nuo „istorijos pabaigos“.

Sėkmės kūryboje!

Idėja: tomscott.com. Foto: pingvi.com

 

Kategorijos: Žaidimai | Įrašo nuoroda.

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas.