10 puikių ąsočių alui

Lietuvoje vis dar paplitę plastikiniai bambaliai, ir kai kurie barai išpūtę akis jums aiškins, jog į jūsų atsineštą trilitriaką alaus įpilti jie negali (o paprasčiausiai tiesiog tingi). Growler – stiklinis ar keraminis indas, naudojamas pilstomam alui Australijoje, JAV ir Kanadoje. Jie paprastai parduodami baruose ar daryklose craft alui išpilstyti. Jūs tiesiog atsinešate savo ąsotį, baras jį pripildo, ir galite ramiai mėgautis alumi namuose. Paprastai toks pripildymas kainuoja pigiau nei pirkti bokalą ar butelį. Mini daryklų o taip pat namų aludarystės populiarėjimas lėmė ir kolekcinių ąsočių rinkos atsiradimą.

Šioje galerijoje galite pamatyti keletą egzotiško dizaino growlerių.

 

Pagal Paste Magazine

 

Kategorijos: Įvairenybės | Įrašo nuoroda.

2 komentarai

  1. pagrindinė priežastis, kodėl alus pilstomas į PET tarą yra ta, jog pilstyklose plačiai naudojami jai pritaikyti vadinamieji CEM’ai arba fastbeer’iai, leidžiantys greitai, patogiai, švariai ir išvengiant putojimo per visus šonus (kas būdinga LT alui) pripilti alaus nekantriam ir ištroškusiam klientui.

  2. Alaus kolonėlė:

    Pradžioj bandėm pilt į klientų atneštus stiklinius butelius (dažniausiai litro talpos su porcelianiniu kamščiu), bet kai įsitikinau, kad greičiau nei per 40 minučiu tokio pripildyt negaliu, tai atsisakau pilt. Teoriškai galima pasistatyt įrangą, skirtą užpildyt stiklinę tarą, bet jos kaina nuo 4500 Lt + PVM ir skirtą ji tik keturioms alaus linijoms (man reiktų 5 tokių aparatų), tada pridėkim papildomą alaus šlangų „mišką“, iš kurių bent jau ryte reiktų išpilt ne vieną litrą alaus. O kai tautiečiai pamato dar stiklo kainas, paklaus tampa labai maža. Anksčiau bent jau „Vilniaus alaus“ didžioji krautuvė tokį aparatą turėjo, ar dabar jie taip pilsto, nežinau

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas.