Želė su alkoholiu

Želė turbūt ne vienam asocijuojasi su gimtadieniu ar šiaip kokia nors vaikų švente. Tačiau užaugus jau retai pas ką gimtadieniuose ar vakarėliuose būna patiekiama želė. Pagalvojus, kam ta želė, juk dažniausiai susirenka žmonės pavalgyti, prisigerti ir nulūžti. Jei jūs manote, kad pabodo tokie baliai, tad siūlau jums pamėginti želė su alkoholiu. Manau, tikrai paįvairins jūsų vakarėlius.
O dÄ—l gaminimo tai yra keli variantai: daryti iÅ¡ meilÄ—s spalvotai, gražiai ar daryti kaip mes darÄ—m… Bet ne grožyje turbÅ«t esmÄ—. Visų pirma reikÄ—tų iÅ¡ kažkur gauti želÄ—, bet ne želatinos. Su želatina atskirai pamÄ—ginsim. Mes naudojome tokias želes.

Ant želė pakelio parašyta, jog vienam pakeliui reikia 0,5l vandens ir dar ne betkoko vandens, o užvirinto. Kol Jums kaista vanduo, žvilgtelėkite kaip pas mus atrodė degtinė, bokalas ir paruoštas karštas vanduo.

Užvirintą vandenį 125ml pilam į bokalą, iškart pilam želę ir maišom ir maišom, maišom. Mums šitas procesas užtruko. Nenorėjo pasiduoti želatina tirpimui, bet beveik ją įveikėm.

Tada pylėm 125ml šalto vandens, tikriausiai vėl pamaišėm ir pylėm svarbiausią akcentą, alkoholį tai yra degtinę (125ml). Degtinę šįkart pasirinkome, manau, ne pačią prasčiausią, bent jau ne lietuvišką, nes labai nusivylėm lietuviška degtine, kaip gaminom girta arbūzą.
Kai viską supilstėm, liko tik išpilstyti į mažesnes taras.
Beja, turbūt ne vienas yra pilstęs į „shotus“, bet apie juos kituse mūsų recepto skyreliuose.

Kai atvėso želė, sudėjome į šaldytuvą. Po nakties ar paros tikrai viskas tvirtai sustingo.
O apie skonį man gana sunku kalbėti. Kaip tyčia prieš želė valgymo vakarėlį neblogai atšvenčiau ir jaučiausi klaikiai, tiek negera buvo, kad ir alus negelbėjo ryte. Vistiek apie skonį pasakysiu, jog nėra šlykštus visai fun buvo. Pastebėjom, jog viršuje alkoholio iš viso beveik nesijautė, na o prie dugno jau truputi tas specifinis alkoholio skonis kažkur toli buvo. Suvalgiau gal 3 stiklines, net sveikata pasitaisė, reiškia alkoholio rasta želė. Deja, foto kaip valgėm ir nebėra. Tiek „žostkai“ atrodėm (ypač aš) po balių festivalių, jog gal neetiška būtų demonstruoti.
Skanaus ir gero alkoholio. P.S. Želė valgykit tiesiai iš šaldytuvo, nes kaip atšils, išbliurs ir skonį praras. Patikrinta.

 

Kategorijos: Įvairenybės | Įrašo nuoroda.

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas.