„Alaus režimas“ išmaniesiems

Beer ModeJau tapo įprasta, kad sėdint alaus bare su draugais, keletas iš jų kažką maigo mobiliajame telefone. Juk reikia pažiūrėti, kas gi vysta socialiniame tinkle. O, galbūt, paskelbti po žinutę apie kiekvieną savo žingsnį. Taip jau yra – mobilieji tapo visuomenės dalimi.

Tačiau dar ne viskas prarasta. Bendravimą socialiniuose tinkluose palikite telefonui – kol gersite alų, tegul jis padirba už jus.

Alaus daryklos New Belgium sukurtoje programėlėje Beer Mode pasirinkite „alaus režimą“ bei tipažą: „smegenis“, „susirūpinusį“, ‚darbininką“. Telefonas jūsų vardu dalyvaus socialinio tinklo gyvenime pagal pasirinktą profilį. Jei tai būtų „darbininkas“, programėlė įkels žinutes, sudarančias įspūdį, jog dirbate. Tai taip pat gali būti neblogas alibi išbėgus sudrėkinti gerklę.

Beer ModePasak rašytojo Steve Dolan, profilių kūrėjo, nors pranešimai yra pakankamai realistiški, tačiau ir gana originalūs, dėl ko pažįstami gali susidomėti, kas gi su jumis vyksta. Programėlė taip pat turi alaus meniu, aludžių radarą, informaciją apie daryklą ir retkarčiais skelbia New Belgium naujienas.

Adrian Glasenapp, vystymo strategas iš New Belgium sako, kad anti-programėlės idėja kilo dėl prie telefono prarasto laiko. „Mes norime padėti bent prie alaus bokalo bendrauti gyvai“.

Beer Mode galima nemokamai atsisiųsti iš AppStore ir Google Play.

Pagal Coloradoan

 

Kategorijos: Įvairenybės | Įrašo nuoroda.

1 komentaras

  1. Reiks vienam beergeek’o kolegai pasiūlyt 😀

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas.