Alus su proteinu kultūristams, kurie mėgsta vakarėlius

BrewteinDažniausiai alaus six-pack’o išgėrimas nereiškia, jog užsiauginsite six-pack abs. Tačiau alaus ir fitneso mėgėjas Blake Konrardy nori išleisti specialų proteinais praturtiną gėrimą tam, kad vakarėlio metu gerdami alų tuo pačiu galėtumėte ir priaugti raumenų.

BrewteinStartuolių finansavimo svetainėje Kikstarteryje paskelbta iniciatyva sukurti dvi alaus rūšis Brewtein ir NutriBeer. Brewtein, 5% alkoholio amerikietiškas kvietinis elis, turės septynis gramus išrūgų proteino, „daugiau baltymų nei bet kuris dabar egzistuojantis alus“. NutriBeer, 4% alk. šviesusis lageras su mažesniu angliavandenių kiekiu ir 4 gramais proteino, skirtas ribojantiems kalorijų kiekį.

NutribeerKonrardy išėjo iš darbo draudimo bendrovėje, metė teisės mokyklą ir užsiėmė proteininio alaus išradinėjimu. Jis taip pat ieško alaus daryklos, kuri išvirtų tokį alų. Kaip teigia Konrardy, po darbo jis dažniausiai eidavo į sporto salę o po to susitikdavo su draugais išgerti alaus. Bare jam tekdavo išgerti „dvigubą“: proteino kokteilį ir alų, todėl jis nutarė abu gėrimus sujungti. Išradėjo planuose ir „proteininis alaus baras“, kur būtų galima išgerti šio alaus bei suvalgyti kokią nors mažai kaloringą meksikietišką picą.

BrewteinPer Kistarterio kampaniją planuojama surinkti 40 000 dolerių, kol kas, likus porai savaičių iki termino pabaigos, surinkta tik apie 14 000. Tai stebina, atsižvelgiant į tas juokingas privilegijas, kurias gaus kontributoriai, tokias kaip raištelinis dvigubos paskirties sporto krepšys, taplinantis alaus pakuotę, ir parodantis, jog esate rimtai nusiteikę sportui ir savaitgaliui. Kitos privelegijos yra Brewtein treniruotės marškinėliai ar „Beerbell“, trijų svarų svarmuo – alaus šaldiklis, kuriame galėsite laikyti savo alų treniruotės metu ir jį gurkšnoti.

Kai kitą kartą bėgsite Vilniaus maratoną, nenustebkite finiše gavę Brewtein alaus 🙂

Pagal The Full Pint

 

Kategorijos: Įvairenybės | Įrašo nuoroda.

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas.