Amerikos darykla išleido alaus seriją, skirtą futbolo čempionatui

 

Pipirai meksikietiškam alui

Wicked Weed Brewing darykla išvirė alaus seriją, skirtą Pasaulio futbolo čempionatui Brazilijoje. Alui panaudoti tradiciniai ingredientai iš įvairių pasaulio šalių, o visos 8 alaus rūšys pasirodo viena po kitos pagal Pasaulio taurės tvarkaraštį.

„Mane įkvėpė idėja, kad vienas įvykis suvienija visą pasaulį“,- sako Luke Dickinsonas, Wicked Weed aludaris. „Pasaulio taurė yra unikali galimybė parodyti pasaulio alaus stilius ir atšvęsti tai neįprastu būdu.“

Alus stiliai ir sudėtinės dalys varijuoja nuo tipiško medaus vyno iš Etiopijos iki keisto Pietų Amerikos alaus Čiča ar šviesaus pipirinio alaus su trijų rūšių meksikietiškais aitriaisiais pipirais. „Mes nekramtysim kukurūzų Čiča alui, kaip tai darė Dogfish Head“,- juokiasi Luke.

Štai alaus sąrašas:

Brazilija: Kaipirinja kokteilio įkvėptas alus, virtas su cukranendrių cukrumi ir citrinos žievelėmis.

Prancūzija: prancūziškas Saison, verdamas su prancūziškais Aramis apyniais; mielės ir voveraitės (tokie grybai, jei nežinojote), naudojamos šiam alui, taip pat prancūziškos.

Meksika: šviesusis alus su kalendra ir Habanero, Anaheim ir Fresno pipirais

Vokietija: Hefeweizen, išvirtas su neįprastais vokiškais apyniais Mandarina Bavaria ir Huell Melon.

Australija: 7% alkoholio alus iš 5 rūšių Australijos ir Naujosios Zelandijos apynių ir tradicinių šalyje arbatžolių.

Anglija: biteris su autentiškomis Everards daryklos iš Anglijos mielėmis, East Kent Goldings apyniais ir Maris Otter salyklu.

Peru (Hondūras): Čiča, tradicinis šalies alus, verdamas iš kukurūzų, pridedant mėtos, cinamono, gvazdikėlių ir citrinos žievelių.

Etiopija (Gana): alus, išvirtas pagal Tej (Tedž), tradicinio šalies medaus vyno su Gešo šaknimis (apynių analogas kartumui suteikti) idėją.

JAV: na, šios šalies alaus su amerikietiškais apyniais Wicked Weed turi visuomet 🙂

Ar tokios idėjos įkvėps mūsų aludarius?

Pagal BeerPulse

 

Kategorijos: Įvairenybės | Įrašo nuoroda.

2 komentarai

  1. JB:

    O kur galima įsigyt, any ideas?

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas.