Apyniai gali būti pavojingi jūsų šuniui

Tie, kas namuose neverda alaus, gali būti ramūs. Daugelis šunų mėgsta alų, ir tegul jie sau jį laka – alaus mielės yra naudingos šuns kailiui ir medžiagų apykaitai. Žinoma, nederėtų kokiam nors chihuahua sugirdyti visos bravoro pintos.

Šunys taip pat mėgsta misoje išmirkusius apynius – juos traukia saldus kvapas. Tačiau, kaip perspėja Dogs Food Scoop, apyniai jiems gali būti mirtini. Aludarių mylimiausias augalas šunims gali sukelti piktybinę hipertermiją, ypač labradorams ir kurtams. Apsinuodijimo simptomai: staigus temperatūros padidėjimas, širdies ritmo sutrikimai, traukuliai, vėmimas ir galima mirtis.

Nors nėra daug tyrimų, įrodančių šią tezę, tačiau norėdami išvengti problemų vykdykite labai paprastą taisyklę: laikykite apynius atokiai nuo šunų prieš ar po alaus virimo. Atlikusius apynius išmeskite į saugią vietą. Apynius taip pat galite saugoti ir nuo vaikų, bet labiau dėl pačių apynių saugumo. Apsinuodijimo atveju, gyvūnas turėtų būti nedelsiant pristatytas į veterinarijos kliniką.

Galiausiai, pavojingų šunims produktų sąraše yra ir riešutai, riebi mėsa, šokoladas, kukurūzai, svogūnai, pomidorai, žalia žuvis ir žalias kiaušinis – žodžiu, nežinia kuo dar jūsų augintinis apsinuodys.

Pagal dogfoodscoop.com

 

Kategorijos: Įvairenybės | Įrašo nuoroda.

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas.