Aš esu suomis. Aš geriu alų.

Spalio 13 d. suomių televizija YLE pridarė triukšmo atlesdama savo darbuotoją. Naujienų anglų kalba vedantysis Kimmo Wilska, dėl savo švelnaus žemo balso dar žinomas kaip Suomijos Baris Vaitas, susilaukė problemų už norą papokštauti.

Baigęs skaityti įvadą į siužetą apie prekybos vietų, kuriose parduodamas alkoholis, patikrinimą, tuo metu, kai ekrane buvo rodomi vaizdai su alumi pripildytomis taurėmis, Kimmo nutarė pralinksminti kolegas už kadro. Iš po stalo jis išsitraukė alaus butelį ir bandė vaizduoti geriantis alų. Tuo pat metu video siužetas baigėsi ir kamera „grįžo“ į studiją. Iš netikėtumo vedantysis išliejo šiek tiek butelio turinio, bet pakankamai ramiai baigė laidą.

Rytojaus dieną Kimmo pasirodė Helsinkyje, „Comedy Club“ renginyje anglų kalba, kur papasakojo visą istoriją – po kažkokio renginio, skirto aludariams, studijoje buvo likusi krūva alaus butelių. Kimo linksmino filmavimo grupę, pakeldamas nugertą butelį prie burnos pertraukose tarp siužetų. Lėtieji suomiai šį kartą sureagavo labai greitai, ir eterin pateko tai, ko žiūrovai neturėjo matyti.

Televizijos kanalo vadovybė nutarė atleisti Kimmo tuo sukeldama pasipiktinimo bangą visame pasaulyje. Kanalas buvo užverstas tonomis laiškų, o tv vedančiajam – alaus ragautojui paremti sukurtas Facebook puslapis jau turi virš 55 tūkstančių palaikančiųjų. YLE redakcija planuoja reikalauti pašalinti laidos įrašą iš Youtube.

55 metų Kimmo Wilska yra žaliųjų partijos narys ir aktyviai pasisako už marihuanos legalizavimą.

 

Kategorijos: Įvairenybės | Įrašo nuoroda.

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas.