Dabar galite paragauti ir alaus su sperma

Stag Semen StoutTas begalinis aludarių kūrybiškumas! Ekskrementai, sėklidės, mėnulio akmenų dulkės, barzda… – tai tos išprotėjusios idėjos, kurias alaus alchemikai panaudoja savo kūrinių skoniui pagerinti, arba tai sukurti faktoidai pardavimams didinti. Paskutinė iš šių beprotybių pristatyta Naujojoje Zelandijoje, bare Green Man Pub.

Alus Stag Semen Stout gaminamas naudojant elnio spermą, ir panašu, jog klientėms naujovė patiko. „Kol kas visi nurijo tai, o ne išspjovė“,– sako Steve Drummond, baro vadovas. „Pats alus yra puikus. Tai kreminis šokoladinis stautas su kavos natomis. O sperma… na, jūs turėtumėte tai patirti, kad galėtumėte papasakoti.“ Neįprasto ingrediento panaudojimas šiam barui ne naujiena. 2011 metais maisto konkurse jie naudojo arklio spermos šotus (tikriausiai, reikėtų versti kaip „vieno ypo kokteilis“), lydinčius patiekalą.

Stag Semen Stout

Foto: Steve Drummond

Didžiausias sunkumas kilo su medžiagų tiekimu. Dėl kažkokios priežasties, pirmam gyvuliui nepavyko patenkinti poreikio. „Jis nervinosi“, – pasak Drummondo. Tačiau antras pasirinktas elnias buvo gero našumo. Elnias Lagoon po donorystės „labiai ramiai išsimiegojo“.

Su nauju alumi baras planuoja dalyvauti rugsėjo mėnesį vyksiančiame konkurse Brewers Guild Awards akloje profesionalių teisėjų degustacijoje.

Norėtumėte išbandyti?

Pagal BuzzFeed

 

Kategorijos: Įvairenybės | Įrašo nuoroda.

1 komentaras

  1. teryqwry:

    Iškrypėliai.

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas.