Londone atsidarė nemokamo alaus baras

Make Time For ItLondono pietryčiuose, Grinvičo pusiasalyje pradėjo veikti vienas mažiausių barų Anglijoje. Bet verta pasispausti, juk alus ten – nemokamas. 1,8 x 2,4 metrų dyžio bare, padarytame iš sodo įrankių namelio, vienu metu gali tilpti trys lankytojai ir barmenas.

Baras, pavadintas Make Time For It, priklauso alaus daryklai Meantime. Jis veiks nuo spalio 21 iki 30 dienos kasdien nuo pietų iki devintos vakaro. Apsilankymui bare skiriama 20 minučių. Bare pilstomos 6 rūšys alaus.

Make Time For ItVienas iš reikalavimų baro lankytojams – palikti savo išmaniuosius telefonus namuose, kad jie galėtų atsipūsti nuo įtempto megapolio ritmo laikinai atsisakydami ryšio priemonių ar kitokių technologijų. Kitas reikalavimas – apsilankymą, nors ir nemokamą, reikia rezervuoti.

Meantime svarsto galimybę vėliau su šiuo baru keliauti po šalį, tuo labiau, kad jis nesunkiai telpa į sunkvežimį.

Oficialiai Gineso rekordų knygoje užregistruotas mažiausias baras Anglijoje – The Nutshell Safolke – yra kiek didesnis už Make Time For It, 4,5 x 2,1 metro.

Make Time For ItDaryklos atstovai tvirtina, jog Make Time For It kampanija buvo sukurta „pabrėžti laiko, penktojo mūsų alaus elemento, svarbą o taip pat paminėti geriausias britiško craft rūšis iš visos šalies.“ Deja, pati Meantime jau negali būti laikoma craft darykla, kadangi 2015 gegužę ji buvo parduota SAB Miller korporacijai, o 2016 metų balandį ją perpirko Japonijos alaus gigantas Asahi.

Pagal Daily Mail

 

Kategorijos: Įvairenybės | Įrašo nuoroda.

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas.