Spiegelau ir Bell’s pagamino specialią taurę kvietiniam alui

Amerikietiško kvietinio alaus ir witbier taurėPo sėkmingų ankstesnių craft alaus taurių pasirodymų: stoutui, bendradarbiaujant su Left Hand ir Rogue, bei IPA, kartu su Dogfish Head ir Sierra Nevada, Spiegelau stiklo meistrai suvienijo savo jėgas su Bell’s darykla iš Mičigano tam, kad sukurtų taurę kvietiniam alui.

Palaukite, nereikia išmesti visų tų weizen alaus taurių, kurias turite savo kolekcijoje. Naujas bokalas skirtas amerikietiškam kvietiniam alui ir witbier.

Bandomaisiais triušiais tarnavo alūs Oberon Ale ir Winter White iš Bell’s. Spiegelau parodė iniciatyvą, nes jautė poreikį sukurti taures būtent šiems populiariems stiliams. Bell‘s viceprezidentė Laura Bell ir daryklos gamybos vadovas John Mallet kartu su kitais ekspertais išbandė apie 50 austrų įmonės taurių pavyzdžių, kad išsirinktų vieną su charakteristikomis, atvaizduotomis paveikslėlyje žemiau.

Laura Bell pareiškė, jog tai buvo puiki patirtis. „Šansas dirbti su Spiegelau mums buvo puiki galimybė“, – sakė ji. „Ši taurė padės mikrodaryklų entuziastams įvertinti kvietinio alaus kompleksiškumą aukštesniame lygyje“.

Bell’s puslapyje taurės parduodamos po 9 dolerius.

 

Kategorijos: Įvairenybės | Įrašo nuoroda.

1 komentaras

  1. AloFilas:

    Gera naujiena – kaip tik ieškau taurės. Kaip ne keista, labai sunku rasti gerą taurę kuri neišpaišyta ir tinkamos formos.

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas.