Unikali taurė stoutui ragauti

Stout taurėPraėjus metams po sėkmingo išskirtinės IPA taurės pasirodymo Spiegelau stiklapūčiai, bendradarbiaudami su Left Hand Brewing Company (iš Kolorado) ir Rogue Ales (iš Oregono valstijos) pristato taurę, be kurios sunku bus apsieti stout stiliaus alaus mėgėjams. O jūs vis dar geriate iš paprastos taurės?

Pasak Left Hand, naujos taurės pagrindiniai privalumai: talpi stiklinė bazė, kelianti alų ir aromatingą putą į pagrindinį indą. Ypač grynas kvarcinis stiklas neprilygstamai aiškiai atvaizduoja tikrą stouto spalvą.

Stout taurėDar: Platsnė kūginė dalis žymiai sustiprina aromatą ir taip pat užtikrina puikų srautą į gomurį, pagerindama skonį, pojūtį burnoje ir poskonį. Tvirta, pasviro kampo ir atvira bazė sukuria efektingą vaizdą pilant alų.

Stout taurėNauja taurė buvo sukurta dalyvaujant Vokietijos stiklo gamyklos Spiegelau dizaineriams bei inžinieriams kartu su aludariais bei ekspertais iš Left Hand Brewing ir Rogue Ales. Beveik metus šimtai formų buvo bandomos su tikslu rasti tą, kuri turėtų giliausią poveikį stouto aromatui, skoniui ir išvaizdai. Galutinei atrankai buvo sukurti šeši prototipai, labai nežymiai besiskiriantys aukščiu, pločiu, kampu bei talpa. Po ilgų svarstymų atskirai ir vienbalsiai buvo nuspręsta, jog prototipas „C“ idealiai perteikia stout stiliaus skonį, aromatą ir kitus niuansus. Taurės talpa 0,6 l.

Jei įsigysite šias taures, nepamirškite nusipirkti butelių šepetėlį, kitaip jas išplauti gali būti problematiška.

Pagal Left Hand Brewing

 

Kategorijos: Įvairenybės | Įrašo nuoroda.

3 komentarai

  1. Dadis:

    Nurodytame saite taurių nėra:

    „Availability: Out of stock“.

    Gal žinot kokį europinį saitą (JAV netinka – muitai visokie etc.), kur yra?

  2. rad:

    Availability: In stock 🙂

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas.