Tikros smegenys aluje: zombiai atrieda atidunda

WalkerKo tik išmanūs aludariai nesugalvoja dėti į alų. Kol kas nugalėtoju varžybose dėl keisčiausių ingredientų galime pavadinti Dock Street Brewery, bet tai, ko gero, ne pabaiga. Alumi su smegenimis darykla planuoja nudžiuginti Vaikštančių numirėlių (The Walking Dead) mylėtojus.

Dock Street Brewery iš Filadelfijos nusprendė „pagerbti“ apokaliptinį serialą alumi, kuriam zombiškumą suteikia virimo metu panaudotos tikros smegenys. Tiesa, šiam American Pale Stout stiliaus alui buvo panaudotos ožkų smegenys, bet visgi smegenys… Alus turi 7,2% ABV (alcohol by volume), kiek yra BPB (brains per barrel), darykla nepraneša.

WalkerBe šio, švelniai tariant neįprasto ingrediento, alui buvo naudojami salykliniai kviečiai, avižos, miežių dribsniai, Fuggles apyniai ir spanguolės. Smegenys buvo rūkytos malkomis kūrenamoje picos krosnyje ir sudėtos į mentalą prieš tekinant misą.

Dock Street Walker (tikriausiai alus kitaip ir negalėjo vadintis) stoutas bus pristatytas kovo 30 dieną, kartu su 4 sezono Vaikštančių numirėlių paskutiniąja serija. Tų, kas norės sudalyvauti prezentacijoje ir paragauti naujo alaus, taip pat laukia roko koncertas ir gyva serialo transliacija.

Tačiau užkietėję alaus geekai teigia, jog jei nėra naudotos žmogaus smegenys, tai nelieka ir zombiškumo…

Taip pat: The Full Pint

 

Kategorijos: Įvairenybės | Įrašo nuoroda.

2 komentarai

  1. Dadis:

    Įdomus turėtų būt alus, tik žodis „smegenys“ – moteriškos giminės:

    http://www.vlkk.lt/lit/91802

  2. rad:

    Ačiū, kažkaip prasprūdo ne ta giminė 🙂 …

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas.